Mitä se on? Jotain panemiseen liittyvää (ei koiriin)... Kertokaapa, kun mä en tiedä. Mulle yksi ehdotti, mutta en tiennyt mitä sanoo, kun en tiedä jos se onkin jotain ällöä.
Dogging..............
....................
4494
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Opettele käyttämään Googlea, pervo.
Oukei! Googletin, nyt selvisi. Sori vaan kun vaivasin kysymykselläni. Miks mä muka olen pervo, jos en tiedä jotain panemiseen liittyvää asiaa? En mä edes tollasta haluu tehdä, joten eiks pikemmin se joka ehdotti, ole pervo kuin mä?
Sana pervohan tulee sanasta perverssi, joka tarkoittaa seksuaalisesti luonnotonta. Tuollainen "doggy style" on ihan luonnollinen tapa suorittaa tämä geenien levittäminen, joten en näe mitään syytä nimitellä pervoksi ketään tässä keskustelussa. Etenkin kun aloittaja - kuten mainitsikin - kysyi, mitä tämä ko. toimenpide meinaa.
The case is closed.
Mä innostuin tuohon lajiin,mutta silti haluaisin tietää että todella tapaisin naisen, enkä mitää homotransua tai raiskaajaa,että kyllä mä vaatisin pientä puhelinkeskustelua ennen tapaamistamme.