ja imperialistit hyökkäävät lähiviikkoina Libyaan,jos herrat saavat jostain tarpeeksi
rahaa,eikä yhdysvaltalaisilla tule hätäpaskat housuihin.Eihän sotaa käydä päivässä
pojat,tytöt ja tyttöpojat - sodat kestävät vuosia.Kysykää vaikka Gaddafilta,Kiinalta,
Iranilta,Turkilta jne.
rahaa,eikä yhdysvaltalaisilla tule hätäpaskat housuihin.Eihän sotaa käydä päivässä
pojat,tytöt ja tyttöpojat - sodat kestävät vuosia.Kysykää vaikka Gaddafilta,Kiinalta,
Iranilta,Turkilta jne.
Vastaukset 3
Vanhimmat
mmmmmmmmmm
Miksei ne mee Jemeniin ja Syyriaan jossa tänään aivan OIKEESTI tapetaan siviilejä, eli kapinoitsijoita.
Miksi VAIN LIBYAA ollaan vaanimassa ja pommittamassa?
ÖLJY-ÖLJY-ÖLJY.
Fasistijärjestö NATO valmiina tekemään sen minkä teki entisessä Jugoslaviassa ja tappamaan tuhansia siviileitä-taas.
Ja fasisti Tanskan ex-pääministeri Rasmunsen johtaa NATOA, se oli selvä fasistinen tie minkä noi NATO-maat valitisvat, kun valitsivat Rasmunsenin.
Hyi helvetti, mikä jengi.
Sanon vaan, että pienempi paha Gaddafi on kuin tuo fasistiliitto, joka auttaa panemaan maan tasalle kaikki ne maat joissa on sosialistinen hallitsija ja varsinkin ne maat joissa on sen lisäksi vielä ÖLJYÄ!
Imperialistit on ovassa iskussa taas, oikein verenhimonkiilto silmissään tapetaan ketä vaan jotta saatas sosialismi pois maailmankartalta ja öljyvarat omaan käyttöön. FASISTISIAT.