mites pitkään

että päästään tuosta halosesta eroon ja saadaan suomelle presidentti. haloselle naureskellaan maailmalla eikä pääse edes tee kupposelle obaman kanssa vaikka kuinka yrittää kutsua itsensä valtiovierailulle. tää tarja on kyllä suomen historian heikoin presidentti. saa hävetä
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kyllä ne kohta vaihtuu, soinista tulee pääministeri ja jutasta presidentti.

Äänestä

jutta vastustaa periaattessa kaikkea ja soini hoitaa meille markan takaisin

Äänestä

>>>kunhan vaan Kiviniemen hautaustoimisto muuttaa myös osoitettaan. Koskaan ei ole ollut yhtä saamatonta pääministeriä! Ei vastaa mihinkään kysymykseen. Se nähtiin vaalitentissä. Se on haaskalintu vailla vertaa. Katainen on myös täysi pelle, joka ei osaa kunnolla pitää edes pokeriaan.
KOKO porukka menee nyt vaihtoon... onnneksi!
-----
>>>muuten? Presidentin virkaan ei kuulu pääsyvaatimuksena missin todistusta. Halonen hoitaa asiat tavallaan kuitenkin ja pikkuasioista ei kannata mouruta kuin pahainen kolli..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


vielä kestää kirjoitti:

että päästään tuosta halosesta eroon ja saadaan suomelle presidentti. haloselle naureskellaan maailmalla eikä pääse edes tee kupposelle obaman kanssa vaikka kuinka yrittää kutsua itsensä valtiovierailulle. tää tarja on kyllä suomen historian heikoin presidentti. saa hävetä

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu