Hifk champions!

Väänänen = Zdeno Chara. Pelilupa pois tollaselta pahantekijältä ja 10 vuodeksi Siperiaan!
683
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

hifkitkee, itkeehifk, säälittävää. Ensin itse pelaavat kuin siat, sitten poika kaatuu tolppaan ja itku pääsee, voi voi.

Äänestä

Niin minkä takia lapset päästetään miesten peleihin ja sen jälkeen itketään kun sattuu?

Äänestä

IHAN ÄLYTÖNTÄ KESKUSTELLA KOKO ASIASTA....GRANLUNDIN TAKLAUS OLI AIKA TÖRKEÄÄ...LEVONEN PITÄISI HYLLYTTÄÄ JA RÖNN...OTTAA TILALLE JOKU MUU TUOMARI

Äänestä

Väänänen suojeli omaa maalivahtiaan kun Granlund nousi maalia kohti, ei mitään tuomittavaa Väänäsen toimissa.
Suojeli vain omaa aluettaan.
Onneksi Granlundille ei käynyt huonosti.

Ei se Granlund VITTU mitään itkenyt.
Granlund on mies vaikka on poika, koska sillä on MUNAA pelata rohkeaa jääkiekkoa.

Väänänen on myös mies, koska pelaa fyysisesti ja miehessä on paljon luonnetta ja munaa.

Äänestä
  • Ootko sä joku munahaukka?

    Tykkäätkö koripalloilijoista... niillä on paljon munaa (ainakin NBA:ssa)?

    Äänestä

NYT HIFK SAIS NOUSTA HUOMENNA 3-3 ASEMAAN....

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Hörmendaali kirjoitti:

Väänänen = Zdeno Chara. Pelilupa pois tollaselta pahantekijältä ja 10 vuodeksi Siperiaan!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu