Sillä lailla

Vai on Tuhooja-thorssin veli mukana musubisneksessä.

Ilmankos niitä lukutaidottomia somppuja tänne ostetaan.

Se koko suku on laitettava vastuuseen yhden akan tekosista.
4209
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

NYT PITÄÄ NÄMÄ ASIAT TUTKIA HUOLELLISESTI JA TARKKAAN !
JOS PUHEET PITÄVÄT PAIKKANSA, NIIN ON KYSYMYKSESSÄ JOPA MAANPETTURUUS JA SIITÄ PITÄÄ SAADA RANGAISTUKSENA.

On se jumankauta !
Leikitään suomalaisten ja suomen tulevaisuudella !
Ja jotkut hyyssärit vielä lähtee mukaan ja oikein innolla !

Äänestä

Ehkäpä niillä olikin sitten parempaa tietoa, jotka näitä tappouhkauksia antoi ???
Suomessa nimittäin on todella harvoin ketään poliitikkoa uhkailtu tappaa.
Asiat tulevat väkisinkin joskus päivänvaloon, se on selvä.
Ainoastaan se on helvetillistä, että aiheutettuja vahinkoja ei saa korjatuksi millään.

Äänestä
  • Luin tuon jutun. Hommassa on ongelmana vain se, että varkaat eivät vie poliisin eikä valtion omaisuutta. Yksityisten omaisuuden varastaminen kuin ei Suomessa ole poliisia enää 20 kymmeneen vuoteen kiinnostanut. Jos polisiiautosta vietäisiin vaikka pölykapselit, koko laitoksen väki olisi oitis varkaiden perässä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


hyyssärien isoäiti kirjoitti:

Vai on Tuhooja-thorssin veli mukana musubisneksessä.

Ilmankos niitä lukutaidottomia somppuja tänne ostetaan.

Se koko suku on laitettava vastuuseen yhden akan tekosista.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu