Rikastuttaja mamukakarat riehuivat ja ryöstelivät liikkeitä Kampin keskuksessa muutama viikko sitten. Poliisi oli voimaton asiassa.
Tässä versio riehuvista mamukakaroista Hollanissa. Paikalliset eivät enää uskalla liikkua asioillaan kotikaupungissaan vieraiden tunkeutuijien pitäessä yllä kauhun tasapainoa. Tätähän ne hyyssärit Suomeenkin haluavat:
http://www.liveleak.com/view?i=2b7_1296916725&c=1
Tässä versio riehuvista mamukakaroista Hollanissa. Paikalliset eivät enää uskalla liikkua asioillaan kotikaupungissaan vieraiden tunkeutuijien pitäessä yllä kauhun tasapainoa. Tätähän ne hyyssärit Suomeenkin haluavat:
http://www.liveleak.com/view?i=2b7_1296916725&c=1
Vastaukset 7
Vanhimmat
Poliisi EI OLE voimaton, mutta PELKÄÄ joutuvansa mamu rakastajien somaamaksi. Tosin KAMPIN huume/huora keskuksessa pitäs olla vitusti lisää vakseja, jotka kantaisivat asiattomat ULOS ja jos ei pysy ulkona, niin sitten kyyditys jonnekkin hevon kuuseen.
Mä en viitti ees mennä KAMPIN ilotaloon, ellei ole ihan pakko. Siinä talossa ei ole mitään itselle välttämätöntä. Metroon voi mennä muualta, mut ne BUSSIT on joskus koettava siinä saatanallisessa RUUHKASSA, jolloin kaikki haluu olla ekoina jossakin, jotta voisivat NOTKUA!!!
Siis Kampin kauppakeskus PALKATKOON heti lisää vakseja töihin, niin että ne kans näkyy ja poistaa mamuja ja muita notkuvia hengaajia.
Joku URPO vielä asuu siinä yläkerrassa ja luulee mestan olevan hyvä... pedofiilit ja pimpparit toki on silleen duunin päällä.
KAMPPI PITÄS PURKAA!!!!! Iso virhe koko keskus!!!!
Kyllä ne riehujat ovat vastenmielisiä.
Rikastuttaja-kakarat riehuivat Linnanmäellä 6.6.2010 ja huvipuisto jouduttiin sulkemaan tuntia aikaisemmin. Miten ne osaavat aiheuttaa ongelmia joka paikassa? 150 riehujasta on tänään saatu oikeuden eteen vaan muutama.
http://uutiset.msn.hs.fi/kaupunki/artikkeli/Linnanmäen joukkotappelusta luetaan tänään rikossyytteet viidelle nuorelle/1135264838812
No, saivatko ne kurdi- ja somalikakarat mitään rangaistusta rikastuttamisesta Linnanmäellä?
Hyi sinua senkin ällöttävä rasisti! me vasemmistoliiton kannattajat haluamme rikastuttaa suomea eri uskonnoilla ja väreillä jotta ennakkoluuloja ei syntyisi!
Suomi kaikille! ei ainoastaan suomalaisille!
"Samaa mieltä!"
Me VIHREÄN Puolueen kannattajat myös hyväksymme ja suvaitsemme kaiken mikä tulee meitä vastaan!
Paijaamme ihania soma-loisia ja jaamme pilluamme ja persettämme kaikkille vähemmistöille. Meitä ei voi syyttää ainakaan syrjinnästä.! Saamme sopivasti irtopisteitä, kun nuo eduskuntavaalitkin lähestyvät huhtikuussa!
Paijaa somalia ja potki kantasuomalaista on mottomme!
Kyllä persut on inhottavia ja niin maalaisia etteivät ymmärrä meitä Viherpiipertäjiä. Kyllä maailma pelastuu kun vain muistaa vihreää liittoa ja ihania Sinnemäkeä ja Braxia.
Meille KAIKKI ON SALLITTUA ja kaikki uudet ilmiöt rikastuttavat suomalaista yhteiskuntaa.
ja,me också här i RKP vaati lisää väkiä suomee.