Ihan oikeasti. mikä ihme siinä on että ihmisten on pakko nälviä muita näillä keskustelupalstoilla? Onko nykyihmisten elämä oikeasti niin kovin tylsää ja tasapaksua että pakko saada jotain kiksejä siitä että morkataan/nälvitään/naljaillaan muiden ihmisten kustannuksella? Ihan oikeasti. Naurettavaa ku tullaan puhumaan joistain asioista niinkuin oikeasti tietäisi edes asian oikean laidan. Haloo, hankkikaa elämä, älkää puuttuko muiden.
ongelmia????
ihmettelijä999
1<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 1
Vanhimmat
Paljokos ELÄMÄ oikeen maksaa ja mistä niitä saa? Eihän keskitulosenlla köyhällä ole varaan kun DUUNIIN ja vittuiluun. Vittuilu tehdään toki kalja päissä, johon on aina varaa.
Mulle on ihan sama mitä ihmiset kirjottaa tämmösissä mestoissa ja varsinkin, kun voi NIMETTÖMÄNÄ purkaa paineet.
Moni purkautumis "kohde" kyllä ansaitsee sen skeidan päällee vaikka ei lu itte täältä herjojaan. Jos meni purkautumaan suoraan vaikka jollekkin polliitikolle, niin siitä tulis sakkoja!!!
Tätä palstaa voisi toki SIIVOTA TIHEEMMIN ja luoda sitten purkautumista varten omat lokerot, jossa voisi päästää höyryt.