.,huuhaan arvoisa herrasväki on mustalaisleirittynyt ., näin vankkurit jo kaukaa .,
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Tänne tänne. Emme ole kiertolaisia vaan sillan yli siirtyjiä parempaan saarekkeeseen:)
no ollaan sitten täällä ., ja syödään kaikki resurssit kuin heinäsirkkalauma ja siirrytään sitten muualle ., sammuttikohan kukaan valoja Huuhaalta jos siellä ei ole enää ketään?
Enpäs tiedä, kun en ole käynyt tarkastamassa.;) Kotona olen yleensä aina se, joka sammuttaa ne viimeiset valot ja sulkee virrat sun muut kaikista toosista.:D
Kuule, palaa siellä ainakin yö- ja kulkuvalot. Ja jotkut niistä käy välillä räpsyttelemässä valoja täälläkin, ikään kuin ilkeyksissään. Siellä hallissa on varmaan niin yksinäistä ja kylmää tällä hetkellä.
Asiasta ei saisi mainita täällä, mutta mainitsin nyt, sillä jokaisen nähtävillä on tapahtumat, jos täällä kirjoittelee.
Mun täyty oikeen kirjautuu uudelleen, ku Huga ilmesty paikalle :)
älä anna mun estellä, nukkumaan olit kuitenkin menossa .,
nykyään joutuu aina katselemaan tuota sun keskaria kun se on tuossa ärsyttävästi .,
mul meni noi unet ohi, tuol yhes jutustelus kerroinkin, et jäi Blues Brothers leffan loppumusa soimaan päähän..äläkä anna ton keskarin häiritä :)
miten noi vastaukset menee joskus ihan vääriin paikkoihin ., vikahan ei minussa voi olla kun aina näitä viestejä laitan kieli keskellä poskea .,
musa ja pelaaminen sekä älyä vaativat suoritukset kuten Suomi24:ssä juttelu ovat pahasta jos aikoo nukkumaan ,. nukahtaminen siirtyy tunnilla eteenpäin ., näin on tutkittu