uottoon laittavat

Listatkaa, että tietää miten toimia, kun paikkoja on monia.

-Resolvium
-Intrum Justitia
4167
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

-Suomenhevonen
-Ravuri
-Rintintin

Äänestä

Tee nyt jotai tai ole tekemättä mitään. Jollain tavalla näitä uusia tällaisia keskustelun avauksia ei jaksa. Pitäisi järjellä jo tietää se, jos näiden vippien kanssa rupeaa leikkimään niin tuloksena on ennen pitkää ulosotto. Ihme että ihmisist'ä tuntuu joku 20 euron psarkkisakko hirveältä summalta, kun samaan aikaisesti esdim. Ferratumin satasen laina tuntuu halvalta.

Sori asenteeni, mutta enään ei jaksa näitä.

T. Itselläni vippejä ulosotossa "omaa tyhmyyttäni."

Äänestä

-Metsäkauris
-Puuhevonen
-Keraaminen liesitaso

Äänestä

- homo
-lesbo
-alkoholisti

Äänestä

Kommentoi aloitusta


perintätstot??? kirjoitti:

Listatkaa, että tietää miten toimia, kun paikkoja on monia.

-Resolvium
-Intrum Justitia

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu