Kävin kauppakeskuksessa aamupäivällä ja kun tulin kaupasta kassieni kanssa,eräs komea ja pitkä mies katsoi minua ja hymyili! Vapaapäiväni ja tuo katse teki iloiseksi! Jess..vielä joku katsoo!
Mies ja katse
kauppakassi -nainen
1
247
Vastaukset
- irtoripset räpsykööt
Vaude! Sitten oli sinulla mukava päivä..Mä lähdenkin kanssa kohta kauppaan..:) Jotkut miehet osaa ton hymyilemisen kun suurin osa menee naama peruslukemilla kauniinkin naisen ohitse..
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 2032143
- 1341178
- 1131073
Koillis motor
Kyllä on mennyt palvelu alas ku lehmänhäntä, sovitut asiat ja luvatut soitot pitää hoitaa eikä tehä oharia, täysin tumpa23827- 58796
Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä34751ABC: n kahvilan uusi nimi matkimalla
Kahvia ja virvokkeita myytiin aikoinaan ÄKKI-VANNIN KAHVILASSA Haapavedellä ja paikalliset sanoivat sitä haussia "Tuhann42638Kylillä ei ole näkynyt? Missä luuraat nainen?
Olisit soittanut mulle nainen. Oltais voitu nähdä vaikka laavulla. Miksi pelkäät minua? Eihän siinä ole mitään järkeä. m175584Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..46567- 10540