Fundamentalismin uhrit

En tiedä mitä ylläpito saavutti poistamalla kyseisen dokumentin mutta laitan tämän kyllä nyt uudestaan koska poistamiselle ei ole mitään järjellistä syytä.

http://www.youtube.com/watch?v=CXlZs3WzYGU
196
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat
Aloittaja

Toisekseen minusta on hyvin outoa että hihhulit saavat mekastaa Ateismi kanavalla ja laukoa toistaan loukkaavia asioita. Kyseinen dokumentti siis kertoo maailman historian verisempien diktaattorien elämsätä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


atac kirjoitti:

En tiedä mitä ylläpito saavutti poistamalla kyseisen dokumentin mutta laitan tämän kyllä nyt uudestaan koska poistamiselle ei ole mitään järjellistä syytä.

http://www.youtube.com/watch?v=CXlZs3WzYGU

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu