Eiköhän vetästä illan lopuksi

Shema Israel, meitä siellä puolustavien veljiemme ja siskojemme kunniaksi islamia vastaan.
http://www.youtube.com/watch?v=HQlRrrReua0&feature=related

Nyt kun rättipää paskiaiset ovat ampuneet raketteja ja ohjuksia rauhaa rakastavien juutalaisten kimppuun, TAAS.
7<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

israelista tulevat punaiset paprikat jäi eilen ostamatta, vaikka hinta oli edullinen (1,5€/kg). Miksi. Juuri siksi, koska ne oli israelilaisia.

Noissa palestiinalaisissa on osa niin yksinkertaisia, että pitävät maansa ottoa, sortoa, tappamista ja kiristystä epäoikeutettuna tekona Valitulle Kansalle. Tottakait israelilaiset saavat pistää palestiinalaiset vaikka kaasukammioon ja sitten polttaa tuhkaksi pelloilleen. Miksi ei, hellarit?
Tuo valittu kansahan on maapallon upein kansa, pienin poikkeuksin.
Esim ex-presidenttinsäkin panivat 7 vuodeksi linnaan lukuisista raiskauksista, vallan väärinkäytöstä ym törkeyksistä.
Oikea tuomio olisi israelin lain mukaan ollut 16 vuotta.
Ja tuo Juutalaisten "Kuningas", Moshe Katsav, Oli Valitun Kansan Presidentti.

Ketä kiinnostaa israelin presidenttien moraali, niin tässä yksi esimerkki:
http://fi.wikipedia.org/wiki/Moshe_Katsav

Äänestä
  • Etkö löytänyt kuin vain yhden israelilaisen rikollisen?

    Äänestä

  • katkera olet kirjoitti:

    Etkö löytänyt kuin vain yhden israelilaisen rikollisen?

    Ateisteja sieppaa Israel, ateistit ovat naurettavia vasemmistolais muslimimyötäilijöitä.

    Äänestä

  • ...32 kirjoitti:

    Ateisteja sieppaa Israel, ateistit ovat naurettavia vasemmistolais muslimimyötäilijöitä.

    Isrealin juutalaisissa siviileissä on fiksuja ihmisiä. Kuinka paljon, on epäselvää. Tuossa maassa ei hallinnon vastustamisella saa kuin ikävyyksiä. Esim ne juutalaiset, nuorehkot ihmiset, jotka auttoivat palestiinalaista vanhusta oliivilehtonsa sadon keräämisessä. Tuo oliivilehtohan oli juutalaisten vallanpitäjien toimesta ympäröity 3m korkealla piikkilanka-aidalla vain sen takia, ettei lehtoa olisi pystynyt hoitamaan. Jos se olisi mennyt pilalle, kuten tarkoitus oli, olisi se otettu valtion haltuun ja sitten annettu juutalaisille uudisasukkaille. Korkein oikeus antoi tuolle vanhukselle luvan käydä oliivilehdossaan, mutta lapsensa ja sukulaisensa eivät saaneet. Kaikki juutalaiset sen sijaan sai sinne mennä. Eli ryhmä juutalaisia nuorehkoja ihmisiä meni auttamaan papparaista sadonkorjuuseen.
    Saivatko he sitten viranomaisilta satikutia tms en tiedä. Osoittivat joka tapauksessa suurta siviilirohkeutta. Osa israelin juutalaisista on läpeensä kyllästynyt vallanpitäjiensä paskamaiseen toimintatapaan palestiinalaisia kohtaan.
    Jos tilanne olisi toisinpäin, eli palestiinalaishallinto diktatorisin ottein sortaisi juutalaisia tai ketä tahansa, olisi sympatiani 100% sorrettujen juutalaisten puolella, olen aina.

    Äänestä

  • katkera olet kirjoitti:

    Etkö löytänyt kuin vain yhden israelilaisen rikollisen?

    katkera olet
    25.3.2011 07:30

    katkera?
    Epäoikeudenmukainen vallankäyttö on aina väärin. Harjoittipa sitä juutalainen, islamilainen, katolinen, ateistinen, agnostinen tai vaikka hindulainen valtaeliitti.

    Äänestä

Jos rakettia on satanut - SE ON Jeesusken tahto

STFU - Kristitty joka valittaa Jeesuksen tahdosta.

Oikea Jumala olisi kaatanut ohjuslavettien Windows 98 - käyttiksen

ta
ottanut raketit kiinni ja työntänyt ne laukaisian perseeseen sihisemään.

Äänestä
  • Eräät ampuvat raketteja SIVIILIEN niskaan.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Shema Israel, Adonai kirjoitti:

Shema Israel, meitä siellä puolustavien veljiemme ja siskojemme kunniaksi islamia vastaan.
http://www.youtube.com/watch?v=HQlRrrReua0&feature=related

Nyt kun rättipää paskiaiset ovat ampuneet raketteja ja ohjuksia rauhaa rakastavien juutalaisten kimppuun, TAAS.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu