Japanissa tihenee järistykset...

Tänään on ollut jo 10 järistystä 3h 43 min aikana ja eilen koko päivänä 14 kpl järistyksiä. Iris Seismics lista.
linkki http://www.ukkosmyrsky.com
689
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

niinpäs näyttääkin siellä taas tahti tihenevän. Harmi, kun
taitanee tietää lisävaikeuksia ydinvoimaloiden kanssa eikä niitä kukaan
lisää kaipaisi.

Äänestä

Sepä se just ei tarvitsisi yhtään enää revetä voimaloiden rakenteet järistysten vuoksi.

Äänestä

sielähän se ihalainen jolla on suurin vaalibutjetti ja jota työväenliitonrahoista tuetaan.SAK Miksi?
Eikö pitäisi kysyä maksajilta mihin niin rahoja tuhlataan ja kumminkin kitisevät niin että työttömyys päivä rahahojen etuja heikenettiin huomattavasti.

Äänestä
  • Elä ota enää yhtään lisää viina on nyt jutut sellaisia jo.

    Äänestä

  • DDRLÖ: Nyt olet väärällä foorumilla.

    Äänestä

Mietippä ihan itse miten on.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tosi on kirjoitti:

Tänään on ollut jo 10 järistystä 3h 43 min aikana ja eilen koko päivänä 14 kpl järistyksiä. Iris Seismics lista.
linkki http://www.ukkosmyrsky.com

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu