Tehkää samoin

Kaikki ydinvoiman turvallisuuteen uskovat tehkää samoin.

"Kun sanon, ettei siellä ole hengenvaaraa, olen myös valmis laittamaan itseni likoon"

http://www.iltalehti.fi/vaalit/2011032513437292_vl.shtml
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

ovat käytössä nyt kun eduskuntaan pyritään.Yksi haluaa Japaniin ja toiset ei halua naida.Kyllä heitä riittää moneen junaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


herran jestas sentää kirjoitti:

Kaikki ydinvoiman turvallisuuteen uskovat tehkää samoin.

"Kun sanon, ettei siellä ole hengenvaaraa, olen myös valmis laittamaan itseni likoon"

http://www.iltalehti.fi/vaalit/2011032513437292_vl.shtml

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu