Skorpioni ja silti seksi ei kiinnosta

unwilling

Olen 40 sinkku nainen. Seksi ei koskaan ole kauheasti kiinnostanut, ja nyt vanhempana vähätkin halut ovat hävinneet. Minua on aina inhottanut omat hajuni ja mikään ei ole kuvottavampaa kuin miehen siemennesteen haju, en millään muotoa voi sanoa noiden tuoksujan kiihottavan minua. Orgasmini ovat olleet aika valjuja. Muutama sekunti hyvää oloa ei houkuta, etenkin kun miettii mitä joutuu tekemään sen saamiseksi. Seksikohtausten näkeminen ei tunnu miltään. Vaikka tulisi itse George Clooney pyytämään sänkyyn, ei voisi vähempää kiinnostaa.
Jotkut ei pidä maksalaatikosta, minä en pidä seksistä. Asia ei haittaa minua mitenkään, enemmän se haittaa miehiä, jotka haluaisivat seurustella kanssani. Olen ihan siedettävän näköinen ja vientiä riittää ravintoloissa, mutta miesten hipelöinnitkin jo ärsyttävät minua. Sinkkuna olen ja pysyn, eihän kukaan mies nyt seksitöntä suhdetta kestäisi.

2

326

    Vastaukset 2

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Kiinnost...

      Outo tapaus? Onko traumoja?

    • eipä ole

      Ei ole pakko haluta. Kaikkien ei ole pakko olla samanlaisia.
      Voi olla hormoneista tai oletko kuullut sanaa -aseksuaali? Ei edes mitään harvinaista. Eikä se tarkoita, että aseksuaali tahtois aina olla yksin. Seksi ei vaan ole se ykkönen. Voithan etsiä seuraa, jotka ovat samoilla linjoilla täs asiasssa.

      No worries. Selkä suoraksi, ole rohkeasti sitä mitä olet. Ihmiset osaa olla tylyjä jos eivät ole samanlaisia kuin itse.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Takaisin ylös

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitä haluaisit sanoa hänelle?

      Jos joskus kohtaatte?
      Ikävä
      127
      1279
    2. Mikä kaivatussasi

      on parasta?
      Ikävä
      87
      1190
    3. haluaisin paljastaa

      Kuka tämä :/ on
      Ikävä
      77
      641
    4. Taiteiden yö

      Kuhmon taiteiden yössä tapahtui. Tsat satss saaatts... Ja Sammon takoja... Tsat satss saaatts...
      Kuhmo
      9
      588
    5. Hyvää yötä kaipaamalleni

      Vanhwmmalle naiselle, olet rakas❤️❤️
      Ikävä
      21
      566
    6. Olen jo oppinut tuntemaan

      sinun kirjoitustyylisi
      Ikävä
      47
      523
    7. Mikä kaivatussasi

      on pahinta?
      Tunteet
      44
      495
    8. Nainen, onko se nalle hehkuttelija poistunut keskuudestamme?

      Ei ole näkynyt, joten onkohan. R.I.P :/
      Ikävä
      115
      479
    9. Et vaan tajua

      Että rakastan sua
      Ikävä
      17
      470
    10. Mikä herkku

      Kaivattusi On? 😁
      Ikävä
      41
      462
    Aihe