Aihetta diivailuun =

Kyllä suåmalaisilla syytä ylpeilyyn kun suåmalainen homppeli keekoilee lehdissä toisen homppelin kaa. Voi juma, että on hienoa olla suåmalainen ja oikein lambertin seuraan on päästy..
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Toista se oli minun nuoruudessani ja vähän vanhempanakin, kun ivattiin ruotsalaisia homoiksi.
Sitä se sitten tiesi, että ollaan itse niin homoja että...Vaan eipä tuo minua häiritse, kunhan eivät käsiksi ala käymään.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


bambert kirjoitti:

Kyllä suåmalaisilla syytä ylpeilyyn kun suåmalainen homppeli keekoilee lehdissä toisen homppelin kaa. Voi juma, että on hienoa olla suåmalainen ja oikein lambertin seuraan on päästy..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu