menin asioimaan datainfolle niin vaikka kuinka kauan kesti ennenkuin sieltä minua joku vaivautui palvelemaan! siinä seisoskelin tiskillä ja odottelin mutta ketään ei näkynyt. sitten joku siihen tuli minua palvelemaan mutta kyseisen henkilön tiedot eivät olleet lainkaan sellaiset mitä olisi pitäneet. eiköhän olisi syytä panostaa osaavaan henkilökuntaan ja etenkin asiakaspalveluun!
datainfon palvelu
kohta entinen asiaka
9432
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
No no helpottiko kun sait vähän valittaa,, Mee kuule kysymään jos ei sillä saatanan sekunnilla oo joku sua palvomas.. Gigantista et ainakaan saa mitää palvelua, se vasta onkin paska paikka..
Sua varmaan helpotti kun sait laittaa tuntemattomalle ohjeta senkin törkeä tyhmä.
Itte oot noloo paskaperse..
älkääs nyt...datainfon työntekijä siellä vaan älähti kun kalikka kalahti!
En oon infos töis , oon se asiakas joka on aina saanut sielä hyvää palvelua...
saman mäki huomasin. Ketään ei näy ja kun kysyt jotain osia nii ei mitään tietoa. Kai ne johku rillille sopis töihin jos erottavat makkaran ja pihvin.
aiva hyvää palevelua oon saanu siinä kioskis..
Taida olla.
niitä asiakkaita,joita myyjät menee tarkotuksella pakoon,kun menet liikkeeseen.
Eli olet ainainen valittaja.
Parasta palvelua saa vain Infosta. Missään muualla ei ole tarjolla jouluköynnöksiä vappuna, pääsiäisenä ja toivottavasti vielä juhannuksenakin kuin Ratainfossa.
Kannattaa tulla katsomaan kauempaakin.