Saan luultavasti kohtapuoliin ekan kokemukseni naisen kanssa...ja tiedämme...että kummallakin on yksi virustauti joka ei siis lähde pois. Ja ne ovat eri taudit. Haluamme ehkäistä tartuntaa ja koska suuseksissäkin voi saada tartunnan niin mitä keinoja on??? Kuulemma yksi on elmukelmu :D Onko muita vinkkejä?
Tautien ehkäisy naisten kesken!!!???
Bi-rouva
4812
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Se elmukelmu kuulosti hyvältä!!
kierittäkää rullalliset päidenne ympärille!
Sitten voitte hapenpuutteessa harrastaa smurffiseksiä!! Naamat sinisinä...
No, itse kyllä pidän asphyxia -leikeistä joten ;)
Hei, kyllä on ikävä ja vaikea tilanne!
Minä en tiedä tuohon vastausta. Itse tapasin mukavan miehen ja haluaisin kovasti hyväillä hänen elintään, mutta tautien peloissa se on kai sitten mahdotonta?!
Ja miten hän sitten uskaltaisi hyväillä minua "sieltä", sillä eihän naiselle voi laittaa mitään kumia???!!!
KERTOKAA muutkin miten menetellään??
Ainakin miehelle voi tosiaan laittaa sellaisen laitteen kuin kondomin paikalleen. Noissa taudeissa on vähän sellainen juttu että jos on pitempi parisuhde niin sitten kannattaa harkita että pistääkö pöpöt keskenään kiertoon. Puhun nyt HPV-viruksesta en nyt mistään HIV:stä.
Elmukelmuahan ne tosiaan ovat suositelleet. Kannattaahan sitä kokeilla ja ei se tuuhero niin hyvälle maistu etteikö sitä elmukelmua voi käyttää. Kyllähän se varmasti aluksi naurattaa mutta kun pääsee vauhtiin niin eiköhän nauru vaihdu voihkinnaksi ;)