Rasistiehdokkas

Heikki Talan kaltaiset rasistiehdokkaat johtavat perujen tappioon.
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Ei löydy Soinin kirppusirkuksesta ministeriainesta. Rasisteja ja muita hyypiöitä vain. Ällöä.

Äänestä

Joo, Talaa on ehdottomasti äänestettävä, vaikka toisaalta...

Tämän päivän Hesarissa oli VAIN kokosivun juttu Wallinista. Suomessa on paperi halpaa, mikseivät kirjoittaneet enempi ja piirtäneet lisää kuvia??? Onko tämä nyt oikein? Vain yhden sivun juttu!!!!

Ai niin, Samalla sivulla oli ihan ohimennen pikku juttu Soinista.
No näinhän sen pitää mennä!
HUOMENNA ÄÄNESTÄMÄÄN TALAA!!!
REPUBLIKEN HAR TALAT!

Äänestä

Talan äänestäminen on tyhmyyden huippu. Miksi äänestää ehdokasta ja yllyttää rikokseen?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


loppu lähellä kirjoitti:

Heikki Talan kaltaiset rasistiehdokkaat johtavat perujen tappioon.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu