Näin soinistit kusettavat rajusti!

Rehellisyyttä on soinismista turha hakea. Tässä jälleen kerran esimerkki siitä, kuinka soinistit kusettavat kansaa pahimpien diktatuurien tapaan.

http://www.hs.fi/politiikka/artikkeli/MTV3n vaalikeskustelun nettiäänestys ihmetyttää/1135265199935
15105
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 15

Vanhimmat

Kauheaa kusetusta! Osaavatko soinistit edes hävetä? Ei varmasti!

Äänestä

Sama meno kuin Pohjoiskoreasssa

Äänestä
  • Persujen näppylänaamat kuvittelevat, että kukaan muu ei tajua heidän spämmäyksistään mitään. Soinismi on kupla ja se puhkeaa rajusti 17.4.2011.

    Äänestä

  • pois soinikusetus! kirjoitti:

    Persujen näppylänaamat kuvittelevat, että kukaan muu ei tajua heidän spämmäyksistään mitään. Soinismi on kupla ja se puhkeaa rajusti 17.4.2011.

    Nytkö sitä ollaan näppylänaamoja, äsken vanhoja eläkeläisiä, milloin mitäkin. Kysympä tässä vituttaako? Äänestys oli hlö/ ääni. Ai niin ethän sinä löytänyt nappulaa.

    Äänestä

Soinismi puhkaisee kokkarikuplan oppositioon.

Äänestä

MTV3:n mukaan yhdestä IP-osoitteesta pystyi äänestämään vain kerran...

Äänestä
  • hörhöt ymmärrä sitä tuossa ylempänä. On ne perussuomalaiset aika mestareita, pystyessään äänestämään useasta IP osoitteesta yhtä aikaa, sama henkilö. Siinä on jo yrittämisen makua.

    Äänestä

  • Niin mut jos on muuttuva IP,niinku yleensä on.

    Äänestä

  • IP ihme kirjoitti:

    Niin mut jos on muuttuva IP,niinku yleensä on.

    Tunge perseesi "muuttuva IP osoite". Tuota ei usko erkkikään.

    Miten muutan telekarelian IP - osoitettani, joka on kiinteä. Se on ja pysyy, ei sitä muutella.

    Sitäpaitsi itse en äänestänyt ollenkaan mtv3. gallupissa.

    Äänestä

Tämä on kaiketi sitä sdpn,kin kaipaamaa asiakeskustelua asiakysymyksistä?
Kun palstoille tungetaan täysin asiatonta soopaa, niin sylttytehtaat tiedetään.
Tällä palstalla ei ole ainoatakaan presua. Eipä ole muillakaan palstoilla oikeasti ainoatakaan oman puolueensa edustajaa. Muiden puolueiden palstoilla käydään siitä huolimatta sut, asiallista keskustelua?
Kenen syy, että yksi vain rakkahampi on, vaikka muita on tuhansin....

Äänestä

Soini on todellakin jo hermoraunio... Sen näkee naamasta kun lakkaa saamasta ääniä

Äänestä
  • Soini ei hyväksy edes lapsukaisille aborttia, vaikka joku karvaperseäijä heidät raiskaisia. Kauheaa!!!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Nettiäänestyksissä! kirjoitti:

Rehellisyyttä on soinismista turha hakea. Tässä jälleen kerran esimerkki siitä, kuinka soinistit kusettavat kansaa pahimpien diktatuurien tapaan.

http://www.hs.fi/politiikka/artikkeli/MTV3n vaalikeskustelun nettiäänestys ihmetyttää/1135265199935

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu