Kiviniemi ja hevosurheilu

Kiviniemi lausui tänään vaalitentissä että menkööt Urpilainen ja Soini Vermoon pelaamaan, voiko ivallisempaa lausuntoa antaa . hevosalan ihmiset työllistävät ja maksavat veronsa. emme äänestä tällaista puoluetta joka on näin hevosurheilu vihamielinen.
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

mari on mari.

Äänestä

Eivät tajuu? Jykä ja Mari löytty oppositiosta. Joku raja tyrimiseen

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ei kepulle kirjoitti:

Kiviniemi lausui tänään vaalitentissä että menkööt Urpilainen ja Soini Vermoon pelaamaan, voiko ivallisempaa lausuntoa antaa . hevosalan ihmiset työllistävät ja maksavat veronsa. emme äänestä tällaista puoluetta joka on näin hevosurheilu vihamielinen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu