Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Stadissa nauretaan!

3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Alin on vähiten paska.

Äänestä
  • Eikun alin on paskin! Vittu mitää paholaisen sarvia tarvita TPS:n logoon.
    Pysykööt pirut vaan siellä NJ:n merrassa.

    Äänestä

  • kannustaja2 kirjoitti:

    Eikun alin on paskin! Vittu mitää paholaisen sarvia tarvita TPS:n logoon.
    Pysykööt pirut vaan siellä NJ:n merrassa.

    Ylin on paskin. Johan noita kilpilogoja on liigassa riittävästi.

    Se Jokereiden agressiivinen narri, joka oli käytössä hetken aikaa vuosituhannen alussa, on muuten harvoja onnistuneita logouudistuksia. Harmi kun siitä luovuttiin. Kalpan, HIFK:in ja Lukon elukkalogot sen sijaan on ihan perseestä. Niistäkin on kai onneksi suurimmaksi osaksi luovuttu.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


-Lumiukko kirjoitti:

http://www.iltalehti.fi/jaakiekko/2011040813515365_jk.shtml

Hähähähäää!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu