Toiveajattelua,että sinä lukisit tälläsiä foorumeja, mutta jokatapauksessa pyydän sulta anteeksi kaikkea paskaa mitä oon sulle tehny/aiheuttanu. Sä oot ihana mies ja rakastan sua vielä varmasti pitkää. Mulle on vaikeaa hyväksyä tätä eroa, en minä koskaa uskonut että me todella erotaan.Muistatko kun ensimmäisen "eron" jälkeen sanoit,että "Ei me koskaa päästä toisistamme eroon".
Kaikesta tuskasta ja surusta huolimatta toivon sulle elämässä kaikkea hyvää
Jarille...
M:mmä
0
147
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1501489
- 104921
- 75733
- 51625
Koillis motor
Kyllä on mennyt palvelu alas ku lehmänhäntä, sovitut asiat ja luvatut soitot pitää hoitaa eikä tehä oharia, täysin tumpa15583ABC: n kahvilan uusi nimi matkimalla
Kahvia ja virvokkeita myytiin aikoinaan ÄKKI-VANNIN KAHVILASSA Haapavedellä ja paikalliset sanoivat sitä haussia "Tuhann40514Kylillä ei ole näkynyt? Missä luuraat nainen?
Olisit soittanut mulle nainen. Oltais voitu nähdä vaikka laavulla. Miksi pelkäät minua? Eihän siinä ole mitään järkeä. m157476Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..44472- 26409
Rydman sivuutti mutupohjalta asiantuntija-arviot tutkimusrahoitusta myönnettäessä
Onko Rydman sopiva tai kykenevä toimimaan ministerinä? Ei ole. Ministerit ovat joutuneet puhuteltaviksi vähemmästäkin;185402