Paljonko maksaa?

Pöyristynyt

Järkyttävää.... Kuka maksaa ja pajon noista Henna-Riikan äänistä. Ei voi olla totta että viimekerran ja tämän illan esityksillä mennään jatkoon tuollasessa seurassa.
Taustalla on ilmeisen isot vaikuttajat....

5

209

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • statisti

      Faija?

    • jukka puu

      no ajatelkaas nyt, mikä vetoaa suomen kansaan? Leif Wager ja Romanssi. Se saa vanhankin näpyttämään tekstaria.

      • sitä mieltä

        Siis niiin vanhat ei osaa näpytellä ääniä, enintään veivaa lankapuhelimen kiekkoa, lisäksi pitäis olla myös umpikuuro.


    • 7+1

      Onneksi Henna-Riikka sai jatkaa, vaikka äänestysohjepätkäänkin oli valittu juuri se kohta jossa hän lauloi vähän epävireisesti. Muuten oli aivan upea esitys! Tuomaritkin muka sulki silmänsä ja korvansa kaikelta siltä hienolta ja ainutlaatuiselta, mitä Henna-Riikka esiintymisellään ja laulullaan osaa antaa.

      • Näin se vaan on

        On on onnetonta. Muilta ei heikkoja pätkiä tänään sitten löytynytkään. Henna-Riikalla tuollanen massaan sekoittuva ääni. Unholaan jää tämän kisan jälkeen. Mutta niinhän se on aiemminkin mennyt, että parhaat on pudotettu kesken kisan ja jääneet julkisuuteen. Missä on Ilkka tai Kooppi??? Ensivuonna kysytään "mikä Henna-Riikka?"


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kysymys muille miehille

      Onko teille varattu nainen ongelma? Mikään muu naisessa ei töki kun se että hän on varattu. Kamppailen houkutuksen kanss
      Ikävä
      85
      5912
    2. Kohta katson sun kuvaasi

      ja päästän ajatukseni liitämään. Jo kuvasi näkeminen rauhoittaa, ja pistää hyrräämään vähän muutakin. Ihanan kaunista sa
      Ikävä
      24
      3527
    3. VOI TÄTÄ ILON

      JA ONNEN PÄIVÄÄ 😂
      Tuusniemi
      159
      2049
    4. Ahneus iski Fazeriin, suklaalevy kutistuu 180 grammaan

      Kun mikään ei riitä. Shrinkflaatio. Mitä isot (Marabou) edellä, sitä pienet (Fazer) perässä. Pienikin voi siis olla a
      Maailman menoa
      228
      1977
    5. Jos kaivattusi on perääntynyt lähestyessäsi

      jossain tilanteessa, ymmärrätkö miksi hän saattoi tehdä sen?
      Ikävä
      174
      1751
    6. Martinan bisnekset rajusti tappiolla

      Seiska 28.7: nousukiito katkesi, yritykset C-luokkaa.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      282
      1495
    7. Voiko olla, onko se tosiaan niin että

      Kumpikin rakastetaan toisiamme. Nyt pitää sukeltaa pakastimeen ❤️🥵
      Ikävä
      57
      1021
    8. Tiedätkö mitä kaivattusi harrastaa?

      Minä en tiedä.
      Ikävä
      67
      1011
    9. Metsa Man Extra kanava toimii hyvin

      ja sieltä voipi kahta vanhoja vitejoita pahimpaan puutteeseen. Peukalot ylös.
      Tuusniemi
      21
      990
    10. Mitkä yleiset huonot tavat ihmisillä ärsyttävät sinua ?

      Aloitukseen saa vapaasti purkaa tuntojaan. Itseäni hiukan kiusaa, kun saman talon asukkaat eivät vastaa tervehdykseen.
      80 plus
      109
      937
    Aihe