Järkyttävää.... Kuka maksaa ja pajon noista Henna-Riikan äänistä. Ei voi olla totta että viimekerran ja tämän illan esityksillä mennään jatkoon tuollasessa seurassa.
Taustalla on ilmeisen isot vaikuttajat....
Paljonko maksaa?
5
209
Vastaukset
- statisti
Faija?
- jukka puu
no ajatelkaas nyt, mikä vetoaa suomen kansaan? Leif Wager ja Romanssi. Se saa vanhankin näpyttämään tekstaria.
- sitä mieltä
Siis niiin vanhat ei osaa näpytellä ääniä, enintään veivaa lankapuhelimen kiekkoa, lisäksi pitäis olla myös umpikuuro.
- 7+1
Onneksi Henna-Riikka sai jatkaa, vaikka äänestysohjepätkäänkin oli valittu juuri se kohta jossa hän lauloi vähän epävireisesti. Muuten oli aivan upea esitys! Tuomaritkin muka sulki silmänsä ja korvansa kaikelta siltä hienolta ja ainutlaatuiselta, mitä Henna-Riikka esiintymisellään ja laulullaan osaa antaa.
- Näin se vaan on
On on onnetonta. Muilta ei heikkoja pätkiä tänään sitten löytynytkään. Henna-Riikalla tuollanen massaan sekoittuva ääni. Unholaan jää tämän kisan jälkeen. Mutta niinhän se on aiemminkin mennyt, että parhaat on pudotettu kesken kisan ja jääneet julkisuuteen. Missä on Ilkka tai Kooppi??? Ensivuonna kysytään "mikä Henna-Riikka?"
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kysymys muille miehille
Onko teille varattu nainen ongelma? Mikään muu naisessa ei töki kun se että hän on varattu. Kamppailen houkutuksen kanss855912Kohta katson sun kuvaasi
ja päästän ajatukseni liitämään. Jo kuvasi näkeminen rauhoittaa, ja pistää hyrräämään vähän muutakin. Ihanan kaunista sa243527- 1592049
Ahneus iski Fazeriin, suklaalevy kutistuu 180 grammaan
Kun mikään ei riitä. Shrinkflaatio. Mitä isot (Marabou) edellä, sitä pienet (Fazer) perässä. Pienikin voi siis olla a2281977Jos kaivattusi on perääntynyt lähestyessäsi
jossain tilanteessa, ymmärrätkö miksi hän saattoi tehdä sen?1741751Martinan bisnekset rajusti tappiolla
Seiska 28.7: nousukiito katkesi, yritykset C-luokkaa.2821495Voiko olla, onko se tosiaan niin että
Kumpikin rakastetaan toisiamme. Nyt pitää sukeltaa pakastimeen ❤️🥵571021- 671011
Metsa Man Extra kanava toimii hyvin
ja sieltä voipi kahta vanhoja vitejoita pahimpaan puutteeseen. Peukalot ylös.21990Mitkä yleiset huonot tavat ihmisillä ärsyttävät sinua ?
Aloitukseen saa vapaasti purkaa tuntojaan. Itseäni hiukan kiusaa, kun saman talon asukkaat eivät vastaa tervehdykseen.109937