Välihuuto!!!

Miten ihmisen jaksaa kattoa tällasta paskaohjelmaa, kun suurin osa ihmisestä on sellaisia luusereita, jotka eivät selviä omasta elämästäkään.
1277
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Tällaisten ohjelmien katsominen on juuri parasta viihdettä minun kaltaisilleni luusereille, jotka eivät selviä omasta elämästäänkään. Jos sinun kaltaisesi voittaja-tyypit eivät jaksa ohjelmaa katsoa, niin aina voi vaihtaa kanavaa ilman, että kertoo omia mielipiteitään tällä foorumilla. Jotenkin tuntuu, että itsekin tiirailet ahkerasti ohjelmaa salaa, vaikka et sitä halua myöntääkään.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Neo kirjoitti:

Miten ihmisen jaksaa kattoa tällasta paskaohjelmaa, kun suurin osa ihmisestä on sellaisia luusereita, jotka eivät selviä omasta elämästäkään.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu