Jouni ja Heini seurustelevat siviilissä jo ennen kisaa
ja maikkari otti heidät mukaan ,jotta saataisiin romanssi kohua peliin,harmi vaan että eivät päässeet samaan joukkueeseen.
ja maikkari otti heidät mukaan ,jotta saataisiin romanssi kohua peliin,harmi vaan että eivät päässeet samaan joukkueeseen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
No, eikös seiskassa lukenut että he tuntevat aikaisemmin...?
Mä olen varma, etteivät he seurustele. Jotenkin homma on tehdyn makuista.Oisko jonkinlaista sopparia "parin" välille sorvailtu. Sen Mikan ja Riikan juttu voi ehkä kehittyä joksikin seurustelusuhteeksi, kunhan Riikka palaa seikkailusta. Heinin ja Jounin välillä ei vaikuta olevan sellaista aitoa kipinää. No, se ny mun näkemys:)Ihan mukavahan se olisi, jos he toisensa todella löytäisivät:)
yllätys oli et jouni tuli kapteeniks....=) ois heini ollu kapteenina ruori joukkuessa ihan ku ne seurusteleee... no en tiiä mut ois ollu et ne kummatkii pääsee samaan joukkueessee......ruori on hyvä mä oon ollu aina punasten puolella....!!!
ja IHASTUNUT Jouniin kun sitä niin kehuskelet, ja et usko seurusteluväitettä. Usko pois, Jouni on varattu!