Kuka on mielestänne sopivin Suomen Führeriksi?
-Siitoin
-Ikuturso
-Robespierre
-Seppo Lehto
-Natsijöörani
-Factum
-V.Kuisma
-Hitler
-Siitoin
-Ikuturso
-Robespierre
-Seppo Lehto
-Natsijöörani
-Factum
-V.Kuisma
-Hitler
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Factumille se kunnia kuuluu.
Kaikista Suomen natseista Factum osaa ottaa suihin parhaiten.
http://www.xs4all.nl/~docmskin/images/02a.jpg
Factumin Siitoimelle tekemien palveluksien takia edesmennyt valtakunnanjohtaja Pekka Siitoin kiitollisena nimitti factumin seuraajakseen.
Mihin joukkoon olenkaan joutunut? Olisin luullut, että kantani fasismiin, rasismiin, ja natsismiin olisi tullut jo selväksi. Pitänee terävöittää sanomaa.
Minusta nuo kaikki aatteet ovat halveksittavia, nöyristeleviä ja epäsuomalaisia aatteita. Minä en kannata johtajan ihailua, en ihmisten arvioimista ihonvärin perusteella, en totalitarismia, en heikompien potkimista. En kannata mitään noiden ihmiskunnan ja maamme pohjasakkaa edustavien olentojen aatteesta.
Tulikohan selväksi?
Tuollainen eliitin myötäjuoksija feikkaaja on oikeasti Paavo Lipponen!
Heil Factum!
Factum on aina isänmaan ja natsismin asialla!
Heil Pekka Siitoin!