Kohta Persut poksauttaa

Remy Martin konjakki on jo lasikaapissa odottamassa huomisiltaa.

Persut ovat se SUURIN nousija!!!!!
7<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

KAIKKI ON VALMIINA. RUUAT, JUOMAT. LIPPU LAITETAAN TANKOON HETI AAMUVARHAISELLA.

Äänestä

PERSUJEN KUNNIAKSI!.

Äänestä

pääseekö aito persu kuakkiin

Äänestä

VOI JEESUS TÄTÄ MAATA JA SEN PERSUJA

Äänestä

Ehei, väärin!
Ei tämä maa vielä ole Persujen!
Tämä maa on Kokoomuksen ja Kepun vielä yhden päivän ja siitä voit sanoa että se on VOI JEESUS! Mutta aivan pian....

POKS POKS POKS ja sitten muutoksen tuulet puhaltavat

Äänestä
  • Hyvä niin että perussuomalaiset hämmentävät pakkaa.Mutta muistakaa kiertää vihreät ja demarit kaukaa kun hallitusneuvottelut alkavat.

    Äänestä

no niin pitääkin plagioijilla ollakin, niin voit sitten tarjota voittajille sitä....siis naapurillesi, jolla on omat aivot ja kaiken lisäksi toimivat !!!!! ...KYLLÄ KANSA TIETÄÄ JA RÖTÖSHERRAT VAROKAA.,,,totesi VEIKKO VENNAMO JO AIKOJEN ALUSSA, HEH.HEH...SIINÄ SOINI RUPPANAN ESITYS JA SEKIN PLAGIOITU !!!!!!!! ; ))))

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Remyman kirjoitti:

Remy Martin konjakki on jo lasikaapissa odottamassa huomisiltaa.

Persut ovat se SUURIN nousija!!!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu