mamut nyt

persut voitti!!!
877
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Goodbye mamut!!!
Ikävä ei tule!!!

Äänestä
  • Persut haluavat järkevää maahanmuuttoa.

    Tietyt tahot eivät ymmärrä että monikulttuurisuus ei toteudu jos 3000 vuotta maapallon valloittamista yrittänyt poliittinen lahko saa jalansijaa maassamme.

    Ymmärrätkö sinä?

    Äänestä

Soinin kuvalla varustettu postimerkki perseeseen kaikille sosiaalipakolaisille.

Äänestä

Lällällällälälälieru, emme lähde mihinkään :))

Äänestä
  • Kyllä rullahuulet nyt kotoutetaan omiin savimajoihin!

    Äänestä

persut johtaa juuri nyt, Seppo Kääriäinen itse totesi sen, perskutarallaa!!!

Äänestä

Junat lähtee ja mamut pakataan niihin Japanin malliin.

Äänestä

Ei kannata juhlia vielä perussuomalaisten paikkaa suurimpana puolueena koska Uudenmaan ja Helsingin äänet nostanevat kokoomuksen suurimmaksi puolueeksi.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


laukkuja pakkamaan kirjoitti:

persut voitti!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu