Keskusta jäi jo käytänössä

Huutelemme punikkein kanssa hallituksen vastaisia iskulaiseita..

Jookos !
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Kepun ei olisi pitänyt päästäkkään nykyiseen hallitukseen edellisten vaalien jälkeen.Kyllä nykyinen hallitus jää historiaan yhdeksi epäsuosituimmaksi hallitukseksi Suomessa.Sotkuja sotkujen perään.Välillä poliisin kuulusteluissa välillä oikeudessa.Kokoomuskin sai osansa ex.ulkoministerin textiviestijupakan muodossa,mutta he saivat sen hoidettua nopeasti pois päiväjärjestyksestä.Kepulla on nyt aika miettiä sellaiset toimintatavat mitkä vastaavat tämän vuosituhannen vaatimuksia.Puolue on uudistettava totaalisesti mikäli mielivät tulevaisuudessa olla suurimpien puolueiden joukossa.

Äänestä
  • Jokohan se hyvätuloisten kapina loppui>?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


oppositoon kirjoitti:

Huutelemme punikkein kanssa hallituksen vastaisia iskulaiseita..

Jookos !

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu