Ahtisaari: Perussuomalaisia ylitulkittu!!!!

170
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

kritisoidaan? Yhtälailla muut EU maiden jäsenet on kertakaikkiaan kyrpiintyneitä hallituksiinsa. Voimme vetää johtopäätöksen, että EU oli sittenkin huono idea käytännössä, kansalaiset eivät ole tyytyväisiä, koska köyhtyvät, työpaikat vähenee. Mistä johtuu ja ketkä on vastuussa? Ei tavalliset työssäkäyvät ihmiset voi tietää todellisia syitä, jollei kukaan niitä kerro avoimesti!!!!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


MEDIAN ANSIOSTA kirjoitti:

liian pitkälle meneviä ylitulkintoja

http://www.mtv3.fi/uutiset/kotimaa.shtml/2011/04/1315336/ahtisaari-perussuomalaisia-ylitulkittu

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu