Yleistieto-syyte

Uhraaminen-Sinde

Tarkoitatko aina tätä koko yhteiskunnan osa-aluetta, jossa olet psykologisesti määritellyt kaikki oikeutesi ja etusi väärin. Tunnethan siitä jo seuraavat käsitteet laavalamppu ja onnistumisen elämykset ammattitaitosi tiellä. Tasokkuus Coping-keinosukupuolen luomiseen. Vetoat aina frustraatiossa ateismiin, että saat vasta sitten lähestyä, kun olet ateismissasi täydellinen.

2

116

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • S.P./Sinde vm-82

      Oliko uskonnonvapaus luoda frustraatio? Oliko uskonnonvapaus luoda Uhrautuminen terminä ja käsitteenä SH:n omaiselle?

      Tämä on kehosta ja elämästä kertova kolhoosi. Onko ajatus sinusta kovastikkin romanttinen? Voi apua, tässä on turvallisuus unohtunut joistakin kohdista väestörekisteriä. Olisikohan kuule ihan; joka kohdasta? Tiesitkö, että on turvallisempaa olla laajemmassa Jumalkäsityksessä sillä tavalla, että antaa anteeksi annon sijaan suoraan kohdistaa ja huutaa sukupuolipisteeseen?

      Onko tapana aina markkinoida kehoa ja alapäätä näin jättäen ilman turvallisuutta ja oikeudessa olevan haasteen ja syytteen varaan? Palvonnan kohde laavalamppu ei näin anna ihan koko kuvaa älykkyysosamäärästäsi. Miten helvetissä joku kolhoosi saa pyytää mua osallistumaan tällaiseen luomistyöhön? Psykologiseen luomistyöhön julkisena palvelusektorina heille ja heidän omalle fiktiivisesti turvalliselle elämälleen? Voitko aloittaa olen yksin-ajatuksella alusta, joka kerta tappaen ja uhaten?

      • J.L/SInde vm-82P.A

        Voitko aloittaa ollen yksin ja yhdessä-ajatuksella, joka kerta tappaen ja uhaten?
        Voitko aloittaa ihan normaalista via uppiasta ja via dolorosasta Olen Yksin-ajatuksesta?

        Kyllä, uskonnonvapaus on nestehukan vastaisia budo-lajeja. Mikään sosiaaliryhmä ei ole ehkä halunnut osallistua niihin, vaan kaikki ovat pyytäneet Franchising-lisääntymispapereita? Nestehukka on sama kuin reinkarnaatiottomuus ja väkivallaton elämäntapa, joka valitettavasti on koulutuksen sanelemaa. Sanavarasto kärsii kohtuuttomasti:elämäntapojen, elämäntehtävien ja elämänkulun seurannasta: Elämäntapahtuma, mahtaisiko se olla reinkarnaatio?

        Vangitseminen tapahtumana elämässä, ei perhe.... Mikä Coping-keino kysymyksessä? Krillisyyden ja lain noudattaminen ja kohtuuttomana pidetty muiden vaarantaminen. Ei rauhallisuutta, kun on näitä lamppuja, joilla voi signeerata niitä käytöshäiriöitä. Et nyt ymmärrä lainkaan, mistä on kysymys: Vain MInä ymmärrän yhteiskunnan? Miksi oma narsismi saa olla käytössä?

        Vain minä ymmärrän yhteiskunnan on tappo- ja murhasyyte psykologisten arvioiden takia. Psykologiset arviot eristäytymisestä: sanana työvoimapoliittisuus. Psykologiset arviot koskevat mielestämme Trilleri-elettä, koskettelua ja kerjäämistä, maailma ja maapallo eivät toimi niin. Psykologinen vankeus tutkimus on "melko kuukautispipi" aihe taas diakonialta esimerkiksi. Onko melko kuukautispipi edes sopiva elämäntapahtuma?

        Jopa allekirjoittanut "melko kuukautispipi" voi osallistua reinkarnaatioon, niin halutessaan. "Melko kuukautispipi" selviää hienosti tästä osa-alueesta Franchising-lisääntyminen, mutta häntä ei voi koko aikaa pakottaa trilleri-eleeseen, kerjäämiseen ja koskettelemiseen. Hänellä pitää olla intimiteetin, humaniteetin ja inhimilliteetin takia muita elämäntehtäviä ja -tapahtumia.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mikaela Nylander: Jos pakkoruotsi poistetaan, niin ruotsin kielen asema romahtaa

      (Nylander on vanha RKP:nen) Mutta niin heikossa vedossa muumiruotsi siis on Suomessa, että vain tekohengityksellä se pys
      Maailman menoa
      65
      2572
    2. Nainen aion pilata elämäsi täysin, opetus sulle, että pelasit väärän ihmisen sydämellä.

      Empatiani sua kohtaan katosi siinä kohtaan, kun teit tietoisen valinnan leikkiä mun sydämellä. Luulet olevas joku älykäs
      Ikävä
      241
      1585
    3. Kaivattusi nimi vol.3

      Kaipaajankin nimi olisi kiva. 🥰
      Ikävä
      94
      1380
    4. 6 vkoa kulunut ilman sua

      …ihme että olen vielä hengissä. 😔 Kyynelillä pessyt lattioita. Rakastan ja odotan sua ikuisesti❤️Projekti jäi kesken jo
      Ikävä
      8
      901
    5. Viestisi kaipaamallesi ihmiselle

      Mitä ajattelet tilanteestanne tänään?
      Ikävä
      65
      882
    6. Jotenkin se harmittaa

      Etten voinut antaa itselleni mahdollisuutta tutustua. Tulit vain liian lähelle ja syvälle kemia oli alusta alkaen liian
      Ikävä
      46
      700
    7. Olen yrittänyt tavoittaa sinut kolmesti

      Elämän aikana. Kahdesti hakenut numeroa ja lähettänyt jollekkin nimisellesi viestin. Kerran aivan summassa keksimääni os
      Ikävä
      2
      652
    8. Haluan kysyä vain yhden asian

      Miksi et koskaan halunnut kohdata minua kasvotusten silloin, kun molemmilla oli tunteita? Kaiken muun olen jo hyväksymäs
      Ikävä
      39
      579
    9. Mies aion pilata elämäsi

      Ole hyvä vaan, olet ansainnut sen.
      Ikävä
      73
      562
    10. Kauneus on katsojan silmissä

      Mitä kaunista sun silmät näkevät?
      Ikävä
      22
      512
    Aihe