Jotta saadaan jännitteitä. Ennakkosuosikki ei koskaan voita -
etenkään sellainen, joka haluaa saada lapsia.
Lapset ja Idols - mahdoton yhtälö. Lapsiraukat. Kerta kaikkiaan mahdotonta ja lapset onnettomia. Ei onnistu, ikinä. Työlle pitää uhrata koko elämänsä.
Martti tippuu seuraavaksi
6
195
Vastaukset
- Martti fani!!
Seuravaksi ei kukaan tippu, on tuo hyvätekevaisyyskonsertti. Ja Martti vielä voitaa koko kisan, usko pois!!
- jk
vai niin
- mutta taas..
kylläpä on alas vajonnut idols kisan arvo kun voittaa tuollainen patukka . mun mielestä pitäisi olla vimosenpäälle koko paketti näyttää hyvältä kuten ilpo olisi näyttänyt , hän nimittäin olisi ollut kaikkien aikojen komein voittaja koko maailmassa .
- Kuittaaja
Lauluäänessä ja ulkonäössä Martti voittaa Ilpon mennen tullen. Katsopa tarkemmin mitä sieltä Ilpon hiuspehkon alta paljastuu. Älä tuijota sitä leijonaharjaa. Ajattele miltä hän näyttäisi kaljuna :-) Kasvot kapoiset ym
- Alittaja
Kuittaaja kirjoitti:
Lauluäänessä ja ulkonäössä Martti voittaa Ilpon mennen tullen. Katsopa tarkemmin mitä sieltä Ilpon hiuspehkon alta paljastuu. Älä tuijota sitä leijonaharjaa. Ajattele miltä hän näyttäisi kaljuna :-) Kasvot kapoiset ym
Ali taas voittaa Martin lauluäänessä ja ulkonäössä mennen tullen. Musiikillisesti lahjakas ja monipuolinen kaveri, joka on ollut kisan paras laulaja koelauluista lähtien.
- Pikku Jone
Mutta taas: kuuleppä nyt.. tämä on laulukilpailu, ei miss suomi eikä skandinavian skunks.
joten eiköhän se LAULAMINEN ole se pääasia.
ketuttaa ulkonäköarvostelijat. ne jokka kuvittelee että pitää olla nätti osatakseen laulaa niin pikku vinkki... kasvakaa aikuisiksi.
mulle on aivan se ja sama miltä laulaja näyttää jos pidän äänesta niin kuuntelen.
eikä se steven tylerkään ulkoisten avujensa takia ole mailmantähti.
tai valitse mikä tahansa hevipändi joka on myynyt miljuunia niin ei niiden laulajat välttämättä anoppikokelaalle kelpaa.
jos ulkonäköä kaipaatte niin katselkaa missikisoja yms turhanpäiväisiä ohjelmia kun me muut kaipaamme hyvää artistia. radiossa kun kuitenkin soi niin ulkomuoto un aivan se ja sama.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 585060
Suomen kaksikielisyys - täyttä huuhaata
Eivätkö muuten yksilöt pysty arvioimaan mitä kieliä he tarvitsevat? Ulkomaalaiselle osaajalle riittää Suomessa kielitai544572Työeläkeloisinta 27,5 mrd. per vuosi
Tuo kaikki on pois palkansaajien ostovoimasta. Ja sitten puupäät ihmettelee miksei Suomen talous kasva. No eihän se kas1224499Mikä on vaikeinta siinä, että menetti yhteyden kaivattuun, jota vielä ajattelee?
Mikä jäi kaihertamaan? Jos jokin olisi voinut mennä toisin, mitä se olisi ollut? Mitä olisit toivonut vielä ehtiväsi san2951690- 851345
- 2281308
- 751294
- 3061005
- 199940
Pääsit koskettamaan
Sellaista osaa minussa jota kukaan ei ole ennen koskettanut. Siksi on hyvin vaikea unohtaa sinut kokonaan.50830