kylpylässä

on jännää ;-)
4281
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

no en voi olla samaa mieltä..eläkeläiset vetää viinaa ja sit pumppu lujilla illan tanssisalin puolella..eri asia jos kylpylässä esiintyy joku tunnettu artista että nuorempaa väkeä saadaan paikalle...tsiisus mitä eläkeläsimestoja!

Äänestä

soot ollu väärään aikaan väärässä paikassa!
Kylpylällä ja uimahallilla on paljon yhtäläisyyksiä, mutta myös paljon eroja ja erilaisia käviöitä eri vuorokauden aikoihin. Kuntourheiluun tarkoitettu uimarata löytyy monesti molemmista kategorioista, siinä altaassa ei huonokuntoisia eläkeläisiä näy eikä vaikuta.

Äänestä

Kyllä ne eläkepapat ja mummot ja muut mielenterveysongelmaiset kansoittaa kylpylän baarin tai tanssipaikan iltaisin..onneks ei tarvii mennä..

Äänestä

Jees! Olivat meitsiä varten kottaraiset laittaneet oikein jonon pystyyn. Minä pääsin siitä sitten valkkaamaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


:-P kirjoitti:

on jännää ;-)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu