Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Naisten varpaat

Nyt kun ilmat lämpenee on ihana,kun nuorilla naisilla ja sellasilla pitkähiuksisilla blondeilla/bruneteilla menee varpaat likaiseksi.Olisi ihanaa kun nuori nainen tunkisi kesäkuumalla ilmalla varpaansa suuhun/kasvojen päälle ja talloisi kasvoille ja huutaisi tuimalla ilmeellä nuole orjani varpaitani.Onkohan noin ihania naisia Suomessa?
4274
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Musta ainaki tuntus vähä inhottavalle syöttää varpaitani jollekki pojalle, mut puhunki ny vaa omasta puolesta. Kai niitäki tyttöjä on jotka innostuu tollasest : )

Äänestä
  • Mun innostus paljaita varpaita kohtaan alkoi kun panimme nykyisen vaimoni kanssa perinteisellä asennolla ja hän nosti jalat kattoon. Kun tarpeeksi ihastelin kauniita ja sopusuhtaisia 36 koon paljaita varpaita innostuin:) Itsekin haaveilen että joskus ne olisivat kesäkuuman jälkeen vähän mustat ja hikiset. Tietää nimittäin että haluan nuolla ja ihastella niitä yhdynnän aikana ja pesee hyvin, eli pitäköhän vinkata, tai sitten iskis kiinni kun tulee töistä:) Nyt sitten tulee melkein ekaksi katottua kauniin mirrin nähtyä jalkoja, niiden kaarevuutta ja kokoa.

    Äänestä

Ehdottomat vaatimukseni myös täällä,että kaunis nainen pakottaa vihaisella ilmeellä sängyssä nuole varpaitani orjani/tunkee ne suuhuni niin,että en saa kunnolla enää henkeä.Sitten vielä istuu kasvojen päälle peppu edellä ja käskee nuole tai sinulle käy todella huonosti.Just tollaset todella tuhmat naiset on parhaita.Ja katsoo todella vihaisella/tuimalla ilmeellä samalla ja pakottaa nuolemaan sen jälkeen pimppiään ja pitkään silleen että mies on ihan paniikissa.Niin paljon käskyttää tekemään asioita itselleen,että mies menee ihan paniikkiin.Nam :P

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Fetish M kirjoitti:

Nyt kun ilmat lämpenee on ihana,kun nuorilla naisilla ja sellasilla pitkähiuksisilla blondeilla/bruneteilla menee varpaat likaiseksi.Olisi ihanaa kun nuori nainen tunkisi kesäkuumalla ilmalla varpaansa suuhun/kasvojen päälle ja talloisi kasvoille ja huutaisi tuimalla ilmeellä nuole orjani varpaitani.Onkohan noin ihania naisia Suomessa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu