Johanna Tukiainen ja Petri Nygård

Johanna Tukiainen näyttäisi olevan esiintymässä Helsingin sEXHIBITION messuilla 29-30.4.2011 Jolene nimellä: http://www.sexhibition.fi/galleriasivut/Private_012011/images/Jolene.jpg

Petri Nygård aikoo myös vetää jokun liveaktin kyseisillä messuilla!
2429
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

KUMMANKAAN vedot sex-messuilla ei voi vähempää kiinnostaa. Jos Nyygoordi esiintyy messuilla, niin sen muutenkin matala staattus tippuu lisään.

Myönnettäköön, et sellanen temppu miss Nyygoord hyppäis Tuksun etuovesta sisään ja tulis takaluukusta vartinpäästä ja olis vaihtanyt asua siinä välissä olis näkemisen arvonen juttu.

Miks hemmetis messujen nimi ei ole suoraan PORNOMESSUT vaan joku sivistyssana hirviö?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Seksiaddiktit kirjoitti:

Johanna Tukiainen näyttäisi olevan esiintymässä Helsingin sEXHIBITION messuilla 29-30.4.2011 Jolene nimellä: http://www.sexhibition.fi/galleriasivut/Private_012011/images/Jolene.jpg

Petri Nygård aikoo myös vetää jokun liveaktin kyseisillä messuilla!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu