Komia ravintola lopettaa?

Onko näin? Ei muuta kuin sitten Ilonaan!
8950
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Aprillipäivä meni jo.

Äänestä

Komia on luultavasti lopettamassa koska Sedu Koskisen rahoittajapankki on vaatinut sulkemaan ison osan paikoista tai etsimään ostajan. Ostajiä ei ole koska yökerhoala pahassa lamassa.

Äänestä
  • SEhän on nykyään Duussonien omistama, vai oonko ihan väärässä? Kai niillä piisaa rahaa pitää pystys tyhjääkin paikkaa.

    Äänestä

pian kaatuu ilonakin, ei seinäjoella pärjää noin moni baari.

Äänestä

Kaikki juo kotona viron tuliaisia.

Äänestä

No ajatelkaapa kun yökerhossa menee äkkiä satanen paukkuihin ja kuinka paljon sillä saa Viron viinaa?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Komia ei ole kaunis kirjoitti:

Onko näin? Ei muuta kuin sitten Ilonaan!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu