Kaikki kotona???

Onkohan sillä S.Modigilla kaikki ihan kotona, kun pitää mustaa hupparia sopivana asuna eduskuntaan. Lesbohan se on, mutta en tienyt, että lesbous teekee ihmisen tyhmäksi ja sivistymättömäksi.
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

voi hellantuuteli sentään.Velton typerähattu?Hakkaraisen vielä typerämmät puheet?
Eivät ne häiritse???
Sivistystä on ajatella mitä puhuu ja vasta sitten avata suunsa eikä päinvastoin...
Modigista saatiin hyvä,nuori ja osaava edustaja,hyvä me!!

Äänestä
  • Aamu teeveessä näin reippaan massasta poikkeavan sanavalmiin
    naisen, jos vasemmisto räpistelee vielä lopullista hiljenemistä vastaan,
    on Modig sekä Paavo parhaita vastaan kamppailijoita.
    Arhinmäen tulisi saada äänimäärän mukainen tehtävä eduskunnassa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


älyhoimissämeet kirjoitti:

Onkohan sillä S.Modigilla kaikki ihan kotona, kun pitää mustaa hupparia sopivana asuna eduskuntaan. Lesbohan se on, mutta en tienyt, että lesbous teekee ihmisen tyhmäksi ja sivistymättömäksi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu