AUTON ILMASTOINNIN LISÄYKSET

Kuka lisää kylmäainetta auton ilmastointiin Seinäjoella? Luvat pitäisi olla.
6183
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Etsi tuolta! TUKES / kylmärekisterit.

Äänestä

Kukas asentais koko ilmastoinnin kohtuuhinnalla autoon jossa sit ei ole?
Käyttöautolla pyysivät yli 5 tonnia.

Äänestä

Etsi joku asentaja,joka laittaa laitteet paikoilleen. Teen kylmätyöt hintaan 300 €.

Sis. paineistus,tyhjiöinti,kylmäaineet,vuodon testaus. Luvat on.

Äänestä
  • Miten/millä paineistat ja miten testaat vuodot?

    Äänestä

Typpipaine 25 bar. Pitää pysyä 10 h. Jos paineet pysyy ei ole myöskään vuotoja.

Äänestä
  • Annatko takuun tiiveydelle tuolla testillä?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ei viilennä kirjoitti:

Kuka lisää kylmäainetta auton ilmastointiin Seinäjoella? Luvat pitäisi olla.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu