Miten jaksan odottaa

ikävässä ja tuskaisena omaa kuolemaani että tapaan poismenneet rakkaat Jeesuksen luona?
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Pelaa sudokua ja syö epäterveellisesti.

Äänestä

Aloita terveellinen elämä, syö vitamiineja ja pidä itsestäsi huolta, mutta ennenkaikkea pidä yhteys kunnossa sinne taivaaseen, muista rukoilla äläkä hellitä siitä vaikka mikä tulisi...!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Zaija6 kirjoitti:

ikävässä ja tuskaisena omaa kuolemaani että tapaan poismenneet rakkaat Jeesuksen luona?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu