Nyt tantti on vaatinut kaljan ja siiderin prosenttien laskemista 3.5 prosenttiin. Jännää, ettei hän uskaltanut tätä sanoa ennen vaaleja. Olisi meinaan äänestysprosentti mennyt nollaan.
Nyt Astrid ja rkp etsii turvapaikkaa jostain. Varmaankin saavat sen muslimi maista. Lue ja nauti http://www.aamulehti.fi/cs/Satellite/Kotimaa/1194676693826/artikkeli/thorsin vappuyllatys olut laimennettava 3 5 prosenttiin .html
Nyt Astrid ja rkp etsii turvapaikkaa jostain. Varmaankin saavat sen muslimi maista. Lue ja nauti http://www.aamulehti.fi/cs/Satellite/Kotimaa/1194676693826/artikkeli/thorsin vappuyllatys olut laimennettava 3 5 prosenttiin .html
Vastaukset 13
Vanhimmat
rkp ei ole sopiva hallituspuolueeksi
Mutta Rkp haluaa sosiaalisen huolenpidon lisääntyvän. Joten eikös se ole hyvä asia jos on työtön ja vähävarainen.
http://yle.fi/uutiset/teksti/talous_ja_politiikka/2011/04/wallin_syrjaytymisen_estaminen_hallituksen_tarkein_tehtava_2551810.html
RKP:läiset ruotsin laivaan lastataan ja keula kohti Tukholmaa. Siellä saavat
svenssonit leikkiä. Olisin todella vittuuntunut jos rkp:läiset otetaan hallitukseen.
..niin tunteeton pidä olla ruotsalaisia kohtaan jotka on hyviä ihmisiä ja auttaneet suomea lukemattomilla tavoilla. Ruotsalaiset on siis täysin syyttömiä jonkun torson tai rkp:n olemassaoloon, ja arvattavasti sietäisivät niitä ihan yhtä vähän kuin suomalaisetkin mikäli joutuisivat niitä livenä näkemään ja kokemaan.
Muslimimaa on yhdyssana: kunnon psyko. Missä suomesta on psykiatriset palvelut, että ministeri joutuuj turvaututumaan henkivartijoihin, kun jokun pakkomileteinen hullu, aina kun linnasta pääsee, lyssyhaetia epäasialliinen, aina vainoaa tuota ministeriä netttikirjoituksissaan?
PS. Sille en voi mitään, että joku hullu on tunkenut mun koneelle ja automaattisesti muuttaa sanajärjestystä viesteistäni... En kirjoita niin paljoa kirjoitusvirheitä, kuin viestini joskus ehkä näyttävät ja virussuojaukseni myös on kunnossa. Toijen vaihtoehto on, että tänm sairaan junttifoorumin ylläpidossa on sekopäitä, jotka eivät arvosta asiallista sivistynyttä viestintää, kun kerran täytyy käydä ronbkkimaan sivullisen ja saittiin täysin henkilönä osattoman verbaalisesti tyylikästä, lähes tyystin kirjoitusvirheitä sisältämätönmtä, ilmaisua. Itselläni ei kyllä olisi pokkaa, puuttua toisen ilmaisuun , vaan minä ilmaisin omilla mielipiteilläni,. että mitä minä ajattelen. Ymmärrän kyllä olevani todella älykäs, mutta silti. Nyt olen kaksi kertaa muuttanut kirjoiutusvirheelliseksi muuttunutta tekstiä' tästä postauksestani, ennen poostaustani, mutta en jaksa korjata jokaista kirjoitusvirheeksi automaattisesti muuttuvaa.
Sana "Joutuu" kirjoitetaan ilman viimeistä Jiitä. Ei siis näin: joutuuj.
Opettele kirjoittamaan.
Mikä sana on "Toijen " ? En ole koskaan kuullut, onko suomea ?
hyysärillä tärisee sormet itkupotkuraivarista, kun vituttaa vieläkin vaalitulos.
Sinut kun näkisi kuulakärkikynällä kirjoittamassa. Taitaisi tulla vitosen tekstiä, vajakki, mutta suurinta idiotismia on käydä muokkailemaan mun tekstejäni tai lisäilemään niihin omiaan, pelle. En kaipaa sun hullun nettinörtin huomiotasi, kiiiitos!! Voit leikkiä olevasi muka vitun älykäs, kun ronkit viattoman tekstiä, mutta älä unohda, että sinä nörtti olet ainoastaan pelle. Itse olen aina ihmetellyt, että mikä mielipuoli näkee tällaisella mitättömällä ajanvietesaitilla, missä ei ees mitään ammattitekstejä kirjoiteta, asiakseen ahdistella vaikkapa minua sivullita anonyymia ja perverssinä henkilöidä tyystin osattomia ja siten saattaa jossakin tapauksessa kentirs ( toivottavsasti ei) jopa vaaraan minut. Hulluja. Ja nää kirjoitusvirheet, joita koko ajan täydellisestä verbaaalisesta ilmaisustani korjaan, ovat ton sairaan nettinörttivajakin asiaa, joka kyttää minua tällä foorumilla.
Jumalauta mun ilmaisuun sä sika et koske! Kirjoita itse mitä aivopaskaa omasta lehmänperseaivostasi lähteekin, mutta MINUA tai mitään minuun sivdonnaista et sotke sellaiseen. Et MINUA , ETKÄ KETÄÄN. Kerro, että olet ruma amisrunkku ja esittele oma paskainen naamasi, mutta viattomia ja osattomia ET sotke tähän saittiin, helvetin kyylä amis- nörrttikusipääkimpussanettipalastallaroikkujaroikkujatoimetonamisimbesilliinternet-häiriköijä.
Mitä tarkoitat sanomalla "kentirs"? Jos yrität sanoa, että "ken ties", niin se kirjoitetaan esittämälläni tavalla.
samoin "sivdonnaista". Mitä yrität kertoa? Jos yrität kirjoittaa, että "sidonnaista" niin kirjoita esimerkkini mukaan.
Sekä sanontasi "sivullita" herättää kummastusta. Jos epätoivoisesti yritit muotoilla sanaa "sivullista", niin kirjoita sekin minun esimerkkini mukaan.
Olisi kannattanut käydä peruskoulu loppuun. Mutta autan mielelläni sinua kirjoitus ongelmissasi. Reppana. Älä juo itseäsi hengiltä Vappuna.
Juokoot akka vähemmän jos käy liikaa päähän. Pullo vähemmän niin siinähän se ratkaisu on.
laitetaan
keskelle saharaa vettä keräämään,niin muistuu mieleen kuinka on kusipää.
Astrid näytti rkp:n olemattomat kynnet vaalien jälkeen. Täti haluaa kostaa virheellisen äänestystuloksen.
Astridin vaihevuodet onneksi kerkesivät pudottaa rkp:een hallituksesta. Se on hyvä juttu.