Ihmiselämän tuottama kuona ( paska) , viedään jäteautoilla kaatopaikoille. Kukahan veisi liikennekuonan pois ? Liikenteen kuonan seassa paskakuormaansa kuljettava ja kuonaa väistelevä jäteauto ei sitä voi tehdä.
Kuona-aines muodostuu yleensä ratin ja penkin välissä elämänsä kaahaushetkistä nauttivista, toisista mitään piittaamattomista luusereista. Nämä äijä-tyypit hankkivat navigaattorin varoittamaan valvontakameroista. Jo nuorena he kaahaavat ja laittavat saavutuksiaan nettiin, käräyttäen itse itsensä. Moiseen typeryyteen pystyy vain mies.
Tätä äijä-rotua pohtiessa on tullut vähemmän mairittelevaan tulokseen: Todennäköisesti he käyttävät mielellään äitinsä pikkuhousuja, pelkäävät aidosti seksuaalista naista, hakkaavat vaimojaan ja haaveilevat lapsi-tai eläinseksistä.
Onneksi tätä ulkoisten ominaisuuksien ja sukuelimiensä kautta miehiksi (valitettavasti) luokiteltavia äijä-rotuun kuuluvia on loppujen lopuksi vähän, mutta yksikin on liikaa. Joka vuosi he omassa päässään luulotellun miehuuden nimissä tappavat liikenteessä joko kännissä, tai selvin päin. Kukahan tämän kuona-aineksen veisi kaatopaikalle ?
Jos tunnistit itsesi tästä kirjoituksesta, otahan kantaa.
Liikenteen kuona-aines kaatopaikalle
1
<50
Vastaukset
- sairas maailma
En tunnistanut itseäni. Olen mielestäni kyllä äijä, en mikään silkkimunahiplari, liikenteessä pullistelu ei kuulu tapoihini.
Noiden kuvailemiesi silkkipippeleiden kohdalla ei voida puhua äijistä millään muotoa, ovat tyttöileviä hinttareita. Valitettavasti tuo tuntuu olevan nykyään oikein muodissa, kuten kaikenlainen homostelu.
Vastaavasti taas naisista löytyy "äijämäisiä" yksilöitä, jotka käyttäytyvät liikenteessä yhtä töråösti kuin tyttöilevät miehet, mutta onneksi sellaiset naiset ovat harvassa.
Poliisit, joille liikenteenvalvonta kuuluisi, eivät tee asialle mitään, he keskittyvät pullistelemaan mopopojille.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ukrainan ulkoministeri: Moskova aistii tappion Ukrainassa
Dmytro Kuleban mukaan Venäjä yrittää puheillaan pelotella länsimaita. Ukrainan ulkoministerin Dmytro Kuleban mukaan Venäjän esittämät varoitukset kol2614178Stefu haikailee
Julkaisi stooreissa kuvan vickestä. Sitten Martinasta treenaamassa Hangossa ulkona. Hmm.2643408Harmi mies ettet arvostanut
Minua tarpeeksi. Myöhemmin kaikki olisi palkittu ja olisin antanut sinulle aitoa rakkautta. Tämä sattuu mutta yritän ajatella, että ehkä se rakkaus ku1541777Oi! Legandaarinen Vesa-Matti "Vesku" Loiri, 77, poseeraa kahdessa eri kuvassa - Some riemastui!
Vesa-Matti "Vesku" Loiri on kyllä legenda jo eläessään. Hienoa nähdä, että virtaa piisaa. Voimia, iloa ja eloa, Vesku! https://www.suomi24.fi/viihde251634Lavrov väläyttelee WW3:sta
Venäjän ulkoministeri Sergei Lavrov varoittaa, että kolmannen maailmansodan uhka on todellinen. Lavrov sanoi venäläiselle uutistoimisto Interfaxille,2961413Ketä Sofia fanit veikkaatte seuraavaksi lompakoksi?
Kenestä Sofia höynäyttää itselleen seuraavan lompakon?132919Voiko hyvää omatuntoa ostaa?
Olen tässä nyt muutaman päivän paininut erään rahaan liittyvän pulman kanssa. Kerron ensin vähän taustaa ... Eli erosin 15 vuoden parisuhteesta 9 vuo235853en vaan saa häntä pois
Mielestäni pyörimästä. Onko kellekään toiselle käynyt näin? Ihastuin pakkomielteisesti noin vuosi sitten erääseen naiseen. Ei vaan katoa mielestä va115817Suomi24 kysely: ihmisten kuplautumista ei pääosin koeta vakavaksi ongelmaksi
“Kuplautumista on mahdotonta estää. Ihmiset ovat aina viihtyneet samankaltaiset arvot ja maailmankatsomuksen jakavassa seurassa ja muodostaneet sen pe17780