Ei kestänyt kauaa persijen valtaan tulon jälkeen, kun Bin Laden saatin hoidettua. Näin ne asiat alkaa järjestymään.
Persut valtaan, Bin Laden hengiltä.
6
<50
Vastaukset
- SURUA ITIKSESSÄ ????
hieno näkökulma !!!!HYVIÄ UUTISIA YHTENÄÄN !!!
- Mineraatin kutsu
Kiitokset Hakkaraiselle.
- ghkhkf
Turha levittää lantaa, kun sulla ei ole peltoakaan :)
HS=Hebrow Sanomat, valehteleva valtamedia.
"Bin Laden oli yksi maailman etsityimmistä miehistä. Yhdysvallat ja monet muut hallitukset olivat yrittäneet saada Ladenin käsiinsä yli kymmenen vuoden ajan"
GWB ei etsinyt Osamaa http://www.youtube.com/watch?v=4PGmnz5Ow-o Bush: Truly not concerned about bin Laden (short version)
"En tiedä missä Osama on, enkä totta puhuakseni välitäkkään"
GWB kielsi Usan armeijaa menemästä Osaman perään
FBI ei koskaan syyttänyt Osamaa 911 terrori-iskusta
http://www.saunalahti.fi/wtc2001/119.htm
Cia murhautti Osaman jo vuonna 2001
http://www.youtube.com/watch?v=UnychOXj9Tg Benazir Bhutto: Bin Laden was Murdered
Benazir Bhutto said Omar Sheikh murdered Osama Bin Laden
http://en.wikipedia.org/wiki/Ahmed_Omar_Saeed_Sheikh
The Wall Street Journal was one of the only Western news organizations to follow up on the story, citing the Times of India: "US authorities sought General Mahmud Ahmed's removal after confirming the fact that $100,000 was wired to WTC hijacker Mohamed Atta from Pakistan by Ahmad Umar Sheikh at the instance of General Mahmud.
CIA:n agentti Omar Sheikh murhasi Osaman jo vuonna 2001, Omar muuten maksoi myös 100 000 911 kaappariksi väitetyllle Mohamed Attalle- Ex TAn tilaaja
Päätoimittaja MASSAPOSTAA samaa "uutista" kymmeniä kertoja!
- Hyvä Teuvo!
Hakkaraisen viime viikon puheet saivat Obamaan liikettä.
- totuuden torvi
Timo "minareetin kutsu" Hakkarainen tiesi mistä puhui.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1622569Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1482377Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1021072- 64901
- 65839
Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka274717Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a18717Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies85710Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait208701Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22658