binladenin kuva

KUOLLEENA

18

203

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • yyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

      ei parrassa harmaata

      • Sellaisia

        ne rättipäät ovat, kaikki muka kiellettyä, mutta johtajat turhamaisia ja värjäävät partansakin. Tietysti pysyäkseen tunnistamattomanakin, mutta eihän tuota rottaa voi olla tunnistamatta.


    • repeater11

      Hitler Kuoli 66 Vuotta Sitten 1.5.2011

      • Hitleriä

        sentään voi osittain arvostaakin, mutta samassa paikassahan ne nyt ovat, helvetissä. Mahtaa olla rättipääterroristeille pettymys, kun eivät päässeetkään paratiisiin ))))))))))))))))))))))))


      • jakinboas11

        Juu että vai silleen.


    • Maailmalla koko ajan

      TV-uutisia aiheesta, mutta Suomessa ei puhettakaan ylimääräisistä uutisista.
      DV-TV näytti myös kuvaa kuolleesta binladenin rotasta.

    • HUPSISTA !

      Photoshop on POP ! Ruumis ? Hups meressä ? Hups maan alla ? Hups DNA ? Hups virallinen tunnistaminen ? BUHAA ! BUHAA ! SALLIKAA MINUN NAURAA HUPS ! Kuollut jo v.2001 Hups !

      • dsdsdsdsds

        Onneks Osama käytti partaväriä ; ) Harmaa väri poissa !


    • fsdsdf
      • bill clitoris

        Tyhmimmät tällä palstalla jo ehtivät runkata itsensä tyhjäksi luullessaan tuon Osama-jutun olevan aitoa kamaa. OOTTE TE TAMPIOT TYPERIÄ!

        Eikö kokonaisuudet ole vieläkään hahmottuneet luisevissa kalloissanne?


      • Eikös se
        bill clitoris kirjoitti:

        Tyhmimmät tällä palstalla jo ehtivät runkata itsensä tyhjäksi luullessaan tuon Osama-jutun olevan aitoa kamaa. OOTTE TE TAMPIOT TYPERIÄ!

        Eikö kokonaisuudet ole vieläkään hahmottuneet luisevissa kalloissanne?

        olisikin ollut vähän outoa, jos pakistanilaisilla olisi ollut kuva ruumiista, kun eivät tienneet koko operaatiosta, mutta älkää olko huolissanne, kyllä te vielä saatte ihan riittävästi todisteita. Vaikka ettehän koskaan voi myöntää totuutta missään ))


    • c2c2c

      huijausta koko paska...nytkö saavat illut sitten luvan posauttaa ydinpommin ?

      • Sontaaaaaaaaaaaaaa

        "huijausta koko paska"

        Samoilla aaltopituuksiilla täälläkin! Täyttä sontaa kaikkiLadenin Binit! Ja tosiaan ,lupa on taas saatu, mutta mihin? No , se selvinnee pian!


    • Toivotaan .

      että tuo onkin väärennös ja tulee uusi kuva missä aivan riekaleina ja amerikkalaiset sotilaat p.. päälle.

    • Kustaa kokki 44
      • flylli setä

        NIILLÄ ON PAREMPI PHOTOSHOP KUN MUN KONEELLA PERK... !


    • Bin Laden fiktiota

      Hah hahhh!! Taidokas maskeeraus tai tietokone efekti!! Bin Laden on fiktiivinen hahmo, joka piti keksiä vain syyskuun 2001 terrori iskun tähden. Aikuisen oikeasti Laadenia ei ole koskaan ollutkaan olemassa! Katsokaa dukumentteja aiheen tiimoilta ja perehtykää aiheeseen perinpohjin niin ymärrätte muutakin kuin median valheellista propagandaa!
      Amerikka on maailman korruptoitunein hirmuvalta, mikä ryövää ja ryöstää jopa maailman toisella puolella sijaitsevia maita. Eihän naapurimaitaan kannata suututtaa kun voi käydä maapallon toisen puolen leikkimässä terrorismin vastaista sota(raha)leikkiä! Leikkiä, jossa rahavirtojen ohjaus valtion pankkiireille on kaiken aa oo.
      Bush oli sika!

      • Jooooooooo,

        ajttele miten tyhmiä rättipäät ovat, yhä uskovat johonkin binladeniin ja ovat jopa valmiita kuolemaan sen takia ))


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kuka paiskasi vauvan betoniin Oulussa?

      Nimi esiin.....
      Oulu
      99
      6154
    2. Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa

      Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h
      Maailman menoa
      80
      4812
    3. Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan

      Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv
      Maailman menoa
      98
      3065
    4. Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.

      https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p
      Maailman menoa
      30
      2892
    5. Anteeksipyyntöni

      Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska
      Järki ja tunteet
      26
      2125
    6. Sydämeni valtiaalle

      En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden
      Ikävä
      119
      1526
    7. Mikseivät suomalaiset kuluta? istutaan vaan säästötilirahojen päällä..

      ...Ihan haluamalla halutaan että maa menee konkurssiin? Ihan käsittämätöntä, ennätymäärät säästöjä sekä konkursseja sam
      Maailman menoa
      337
      1091
    8. Oletko tyytyväinen

      Tämän hetkiseen tilanteeseenne? Odotatko, että lähennytte vai yritätkö päästä yli ja eteenpäin?
      Ikävä
      86
      1049
    9. Jos oikeasti haluat vielä

      Tee mitä miehen täytyy tehdä ja lähesty rohkeasti 📞 laita vaikka viestiä vielä kerran 😚
      Ikävä
      126
      991
    10. Eihän se tietysti minulle kuulu

      Mies, mutta missä olet? 🤨 😠
      Ikävä
      48
      784
    Aihe