1 tuhannesta ;) moi :)

kadotin sut enkä voi löytää koska en tiedä sun nimeä etkä sinä minun, en voi etsiä sinua mistään, eikä ehkä pitäisikään koska taidat olla toisen oma.. olit lähellä koska oli tungosta :) en saa sua pois mielestä..ruskeat ihanat silmät, sanoit että ehkä jonain toisena iltana.. miten löydän sinut? - 30.4.2011 Hki, tyttö baarista.
171678
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 17

Vanhimmat

komeaa nuorta miestä siis etsin :)

Äänestä

Silmäni eivät ole niin ruskeat mutta muuten sovin kuvaukseen, olitko mahdollisesti tavastialla :) enkä ole kenenkään oma.

Äänestä

valitettavasti en ollut tavastialla.. hieman pienemmässä baarissa..

Äänestä
  • ja silmäpeliä oli pitkään, juttelimme hetken baarin perällä, sanoin että olet yksi tuhannesta :)

    Äänestä

...yksi miljoonasta, eksyisitpä tänne palstalle.. todella jäit mieleen :)

Äänestä
  • olitkos sinä se vähä nuorempi tapaus ?

    Äänestä

et kyllä itsekkään kauhean vanhalta näyttänyt, olen 24.. ?pukeuduit siististi ja sinulla oli hienot lasit :)

Äänestä

en ole ikinä etsinyt ketään tällä tavalla.. teit aikamoisen vaikutuksen...

Äänestä

"yksjuoppo" tunnistatko itsesi henkilöksi jota etsin?

Äänestä

laseja oli joo iha kaksin ki kappalein kädessä mut enpä usko että olisimme tavanneet :D

Äänestä

okei, tämä etsimäni henkilö ei vaikuttanut päihtyneeltä juuri ollenkaan.

Äänestä

Oltiiko me kenties Bakersissa samaan aikaan? =) sulla oli urpo kaveri mukana ;D

Äänestä

haha,urpo kaveri :) eipä ollut sekään baari :) aussie baarissa olin...

Äänestä

Ilmeisesti et ihan samanlaista vaikutusta kyseiseen herraan tehnyt, liekö syynä se että oli varattu mies ja harrasti vaan viatonta flirttiä sun kanssas?
Kyllä aidosti kiinnostunut mies etsisi sut käsiinsä vaikka tältä palstalta,varsinkin kun tunteesi häntä kohtaan eivät ole jääneet baarissakaan mitenkään epäselviksi.

Äänestä

olitko siellä että voit sanoa mikä on viatonta flirttiä ja mikä ei :) itse hänelle pakit annoin kun piti lähteä toiseen paikkaan, jälkikäteen jäi harmittamaan..

Äänestä

No mutta turha harmitella!! Jos olisit tuon miehen iskenyt, hän todennäköisesti (sillä välin kun itse huokailisit tämän perään) lirkuttelisi muille naisille, kuinka he ovat kuin yksi miljoonasta...:D Muisto lienee totuutta parempi. Itse ainakin pysyn kaukana miehistä, jotka ovat varattuja ja koittavat iskeä minua. En voisi ikuna arvostaa tuollaista miestä, ja se jos mikä vie himot toista kohtaan..

Äänestä

totta muriset :) tiesin sen kyllä koko ajan, mutta jostain syystä siinä ihmisessä oli vaan jotain mitä en ole koskaan kenessäkään muussa tuntenut vetovoimaiseksi. en tiedä mikä ja miksi :) hetken vain haaveilin :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


vaaleahko nainen... kirjoitti:

kadotin sut enkä voi löytää koska en tiedä sun nimeä etkä sinä minun, en voi etsiä sinua mistään, eikä ehkä pitäisikään koska taidat olla toisen oma.. olit lähellä koska oli tungosta :) en saa sua pois mielestä..ruskeat ihanat silmät, sanoit että ehkä jonain toisena iltana.. miten löydän sinut? - 30.4.2011 Hki, tyttö baarista.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu