Stubb usan nuolija !

CIA-Stubb????

3

<50

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • on huomattu jo aikoj

      no ei ollut uusi tieto

    • No, harmittaahan se punikkeja kun terroristien keulakuva sai kuulan kalloon.

      Sivistyneet ihmiset sen sijaan riemuitsee kun ihmiskunta on päässyt moisesta roskaläjästä eroon, jopa YK riemuitsee kun murhaaja sai ansaitsemansa lopun.

      Mutta Suomi punikit vinkuu että on kurjaa kun USA jälleen osoitti, että suojelee kansalaisiaan ja kostaa murhaajille.

      Hassua on muuten, että samassa lehdessä kuin tuo hörhö-proferrori ruikutti kerrottiin miten Suomi kohtelee hätään joutuvia kansalaisiaan.

      Suomalaisnainen joutui Keniassa onnettomuuteen ja paikallinen sairaala laskutti 15 000 euroa hoidosta koska kyse oli valkoinen nainen jolta laskuvoidaan periä. No Suomen lähetystö kieltäytyi auttamasta.

      Hällä väliä jos rahastetaan liikaa, ei huolta häivää kun ei koske lähetystön työntekijöitä.

      USAlla on hieman eri linja.

      NINEL

    • hyvä juttu

      Tässä asiassa on outoa jos joku länsimaalainen näkee asiakseen puolustaa Bin Ladenia. Tosin aika kornia on nähdä jonkun pitävän hulabaloota, jonkun kuoleman kunniaksi.
      Mutta sinänsä asiassa hyvää kun terroristeille saatu viesti perille, siitä voi joutua maksamaan hengellään myös pääjehu. Yleensähän pääjehu vain kannustaa muita uhraamaan hengensä, aatteen puolesta.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Räppäri kuoli vankilassa

      Ei kuulemma ole tapahtunut rikosta. Sama vahinkohan kävi Epsteinille. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011840869.html "
      Maailman menoa
      98
      4466
    2. Välillä kyllä tuntuu, että jaat vihjeitä

      Mutta miten niistä voi olla ollenkaan varma? Ja minä saan niistä kimmokkeen luulemaan yhtä sun toista. Eli mitä ajatella
      Ikävä
      29
      3313
    3. No kyllä te luuserit voitte tehdä mitä vaan keskenänne, sitä en ymmärrä miksi pelaat,nainen

      Pisteesi silmissäni, edes ystävätasolla tippui jo tuhannella, kun sain selville pelailusi, olet toisen kanssa, vaikka ol
      Ikävä
      45
      2370
    4. Missä näitte viimeksi?

      Missä näit kaivattua viimeksi ja oliko sähköä ilmassa?
      Ikävä
      35
      1378
    5. Minulla on käsitys

      Ettet ole kovin se k s uaalinen ihminen.
      Ikävä
      34
      1143
    6. Harmittaako sinua yhtään?

      Tuntuuko pahalta ollenkaan?
      Ikävä
      37
      1086
    7. Puukotus yöllä

      Oli kaveri hermostunut ja antanut puukosta.
      Sotkamo
      13
      1054
    8. 158
      1007
    9. rakas J siellä jossain

      Niin ikävä sua. -P. Nainen
      Ikävä
      6
      934
    10. Masan touhut etenee

      Punatiilitalon tietotoimiston mukaan Masa on saanut viimein myytyä kämppänsä ja kaavoittaa uudelle lukaalille tonttia pa
      Äänekoski
      12
      872
    Aihe