Osaman jälkiä seuraten

Nappi otsaan myös kaikille Osaman kannattajille.
1769
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 17

Vanhimmat

Ompelemaan, jos uskallat.

Äänestä

Joko sinulla on nappi ommeltu?

Äänestä

KELAn maksamien korvausten määrä nuorille eläkeläisille putoaisi samoin tein radikaalisti, kun saataisiin rääsyläuspunikkiluuserit pois kassoilta.

Äänestä

Minä ompelin napin esinahkaani.

Äänestä

miksi osaman kannattajille pitäisi latasta nappi otsaan?

Äänestä
  • Mihin maailma tarvitsee terroristeja?

    Äänestä

  • Kerro. kirjoitti:

    Mihin maailma tarvitsee terroristeja?

    ...

    Äänestä

ei maailma tarvitse yhtään väkivaltaista "pomoa,herraa" tai terroristiä,mutta on hyvä muistaa myös tämäkin,että sota on yleensä molemmin puolista siihen tarvitaan kaksi osapuolta.väärin on toimittu puolin ja toisin.mut eihän ketään voi ottaa päiviltä ilman mitään syytä esimerkiks omaa henkeensä puolustaessa ymmärrän,mut ku täällä kirjoitettiin et osaman kannattajille nappi otsaan,sellaiset jotka ei ole syllistynyt ihmishengen tai henkien riistämiseen niin miksi toimia noin? eihän se aiheuta kuin vain sitä et sama sota jatkuu ja väkivalta kostoineen.ympäri mennään ja yhteen tullaan.

Äänestä
  • ..

    Äänestä

Kannatan tehtyä ehdotusta.

Äänestä

Moni muslimi voisi seurata Osaman esimerkkiä.

Äänestä
  • Just niin.

    Äänestä

  • on päässtävä.

    Ja punikeista.

    Yleensäkin yksipuolujärjestelmää, islamia ja diktatuureja kannattavista on päästävä.

    Äänestä

  • Siksi muslimeista kirjoitti:

    on päässtävä.

    Ja punikeista.

    Yleensäkin yksipuolujärjestelmää, islamia ja diktatuureja kannattavista on päästävä.

    ,,,

    Äänestä

  • Siksi muslimeista kirjoitti:

    on päässtävä.

    Ja punikeista.

    Yleensäkin yksipuolujärjestelmää, islamia ja diktatuureja kannattavista on päästävä.

    rauhallinen ja hyvinvoiva maailma olisikaan ilman punikkiloisia, islamisteja , diktaattoreita ja terrorristeja.

    Äänestä

..

Äänestä
  • ...

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Rauhan mies kirjoitti:

Nappi otsaan myös kaikille Osaman kannattajille.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu