Jopa SOMALIT ymmärtää persuja, mutta vasurit ja viheröt EI
http://www.youtube.com/watch?v=ryIDir4REOA
Katsokaapa kohdasta 2:45 eteenpäin. Somaliliiton ukko ei vaikuta edes kauhean huolestuneelta persujen vaalivoitosta ja sanookin, että ei persuilla ole mitään mamuja vastaan, vaan sitä järjestelmää, jonka Thors ja kumppanit ovat luoneet.
Miten vitun sekasin nää thorssit ja muut punaviherhyysärit ovatkaan, kun eivät kykene tuota asiaa vieläkään tajuamaan?
Jopa SOMALIT ymmärtää persuja, mutta vasurit ja viheröt EI
kjfdfds
2
56
Vastaukset
- seonvarmaa
Kyllä USA iskee kohta Suomeen.
- Katso niitä
hyysäreitä Kokoomuksesta jonka ministerien sukulaiset perustavat pakolaiskeskuksia että pääsevät kuppaamaan verovaroja.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1562548Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1482377Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1021072- 64901
- 65839
Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka274717Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a18717Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies85710Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait203680Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22658