KANNABIKSEN TAKIA SAIRASELÄKKEELLE JOUTUNEET NARKOMAANIT KULUTTAA AIKAANSA NETISSÄ SAADAKSEEN LISÄÄ HÖLMÖJÄ HUUMEKOUKKUUN!
KANNABIS AIHEUTTAA TYÖTTÖMYYTTÄ!!
In addition, Mr. Florida looked at state output per capita (which is more positively correlated with use of cocaine and marijuana), as well as a host of other measures.
http://economix.blogs.nytimes.com/2009/08/12/does-higher-unemployment-lead-to-more-drug-use/
NUORISO ALTISTUU KANNABIKSEN
6
<50
Vastaukset
- Sekava Gangsteri
ei kannabista lailliseksi!menetän muuten yhden parhaista myynti artikkeleistani ja valtiokin saa verotuloja!pidetään se cannabis vaan huumeena heroiinin,kokaiinin ja amfetamiinin kanssa!on helpompi orjuuttaa ja pitää ihmisiä pelossa kun huumeet on kiellettyjä!hahahaaa!
Mä oon kukuis,oon SEKAVA GANGSTERI! - Hurtti- ukko
Sitäpä sitä, ja kun ne keksivät nämä huumenarkit selityksiä minkä ehtivät muka kannabis parantaa pikkulapsen aivosyövästä ym ym ja sitten kun nämä huumeita mainostavat narkit jankuttavat samoja asioita aina uudelleen niinkuin tuo aivosyöpäjuttu sekin oli jo talvella ja todettiin kekstyksi vai sanotaanko suoraan valehteluksi.Todella typerä esitys ,nytkin väittely huumeiden puolesta oli melko epätoivoista-pelkäsivät menettävänsä tuloja huumeiden kuten kannabis myynnistä. joten kyllä tuollaiseen huumemyönteiseen kirjoitteluun pitää puuttua oli se niin sairasta luettavaa ja aina nämä huumeita ylistävät tyypit keksivät yhä uusia väitteitä asiansa tueksi.joten olisikohan paikallaan pyrkiä lopettamaan suomi 24 palstoilla huumemyönteinen kirjoittelu se kun on rikokseen yllyttämistä
- 301371
No näinhän se on, huumemyönteisen kirjoittelun tarkoituksena on vain huumeiden myynnin edistäminen siksi nämä narkit uhoavat ja kehuskelevat minkä ehtivät.Kannattaisi seriffien tai valvojien puuttua moiseen tiukemmalla otteella sillä huumemyöntein kirjoittelu on itseasiassa rikokseen yllyttämistä eikä mitään muuta.koetetaan etsiä uusia käyttjäi huumeille ei kannabista viljellä pelkästään omaan käyttöön se on selvää kyllä sillä on selvä tarkoitus edistää kannabinsen ja muidenkin huumeiden menekkiä. joten tiukempi seula ja kontrolli kirjoitteluun.
- H.Amppu
Kiva kirjoitella tänne kännissä kannabisvastaisia juttuja. Niistä et tiedä mitään, etkä oikeinkirjoituksestakaan. Käy nyt hakemassa vähän keskaria lähikaupasta lisää ja aamuksi kanssa, että voit krapulaasi loiventaa. Siis myrkytystilaa. Ja onnea vaan kännäämiselle.
- 222+7778
Nimimerkille "H Ampu,lopeta selittäminen .yllä olevat nimerkit ovat oikeassa, ei enää huumemyönteistä kirjoittelua.ei ihmiset kaipaa narkkien selityksiä huumeiden markkinointi pitää loppua. sinunlaisesi vain yrittävät saada ihmisiä huumekoukkuun ja samalla asiakkaiksi ihan turhaa muuten uhoat. ja sotket kaljoittelun ja alkoholin taas mukaan kuvioihin nuo jutut jo tiedetään ole hiljaa kun et parempaan pysty ei huumeille narkit pois keskustelupalstoilta rokokseen yllyttämästä .
- H.Amppu
Osui ja upposi.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ukrainan ulkoministeri: Moskova aistii tappion Ukrainassa
Dmytro Kuleban mukaan Venäjä yrittää puheillaan pelotella länsimaita. Ukrainan ulkoministerin Dmytro Kuleban mukaan Venäjän esittämät varoitukset kol2614167Stefu haikailee
Julkaisi stooreissa kuvan vickestä. Sitten Martinasta treenaamassa Hangossa ulkona. Hmm.2643403Harmi mies ettet arvostanut
Minua tarpeeksi. Myöhemmin kaikki olisi palkittu ja olisin antanut sinulle aitoa rakkautta. Tämä sattuu mutta yritän ajatella, että ehkä se rakkaus ku1541775Oi! Legandaarinen Vesa-Matti "Vesku" Loiri, 77, poseeraa kahdessa eri kuvassa - Some riemastui!
Vesa-Matti "Vesku" Loiri on kyllä legenda jo eläessään. Hienoa nähdä, että virtaa piisaa. Voimia, iloa ja eloa, Vesku! https://www.suomi24.fi/viihde251633Lavrov väläyttelee WW3:sta
Venäjän ulkoministeri Sergei Lavrov varoittaa, että kolmannen maailmansodan uhka on todellinen. Lavrov sanoi venäläiselle uutistoimisto Interfaxille,2961412Ketä Sofia fanit veikkaatte seuraavaksi lompakoksi?
Kenestä Sofia höynäyttää itselleen seuraavan lompakon?132915Voiko hyvää omatuntoa ostaa?
Olen tässä nyt muutaman päivän paininut erään rahaan liittyvän pulman kanssa. Kerron ensin vähän taustaa ... Eli erosin 15 vuoden parisuhteesta 9 vuo235852en vaan saa häntä pois
Mielestäni pyörimästä. Onko kellekään toiselle käynyt näin? Ihastuin pakkomielteisesti noin vuosi sitten erääseen naiseen. Ei vaan katoa mielestä va115813Suomi24 kysely: ihmisten kuplautumista ei pääosin koeta vakavaksi ongelmaksi
“Kuplautumista on mahdotonta estää. Ihmiset ovat aina viihtyneet samankaltaiset arvot ja maailmankatsomuksen jakavassa seurassa ja muodostaneet sen pe17778