Leijonat on terästä,

muut tulee perästä.Tänään Tsekit kaatuu,,jippiii.......!
662
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Voiko tyhmemmin pelata kun jäähyjen kautta tällaista peliä. Tyhmiä jätkiä. Maalejahan näiltä on turha odottaa jos nyt ei bolivia satu vastaan.

Äänestä

HAiSTA JÄTKÄFANI PASKA !

Äänestä

Nyt tarvitan Kurt Linströmiä.

Äänestä

Ei kiinnosta tällaiset Jalosen kissanristiäiset. Eikö ole parempaa tekemistä kuin töllöttää kiekkoa jahtaavia aikuisia hölmöjä.

Äänestä
  • Ei.
    Mitä ite teit eilen illalla? Katoit miljonääriäitejä nauhalta...

    Äänestä

  • Krais_ kirjoitti:

    Ei.
    Mitä ite teit eilen illalla? Katoit miljonääriäitejä nauhalta...

    Minä ainakin kattelin Dark ANgelia...Jessika Alba viehättää enemmän kuin joku jääkiekkoilija.Niin ja sivusta kattelin tulosvastuullista imuroijaa(pölyimurirobottia joka aina välillä kulki ollkkarin poikki)..Jääkiekko on ajan haaskoa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


jätkäfani,, kirjoitti:

muut tulee perästä.Tänään Tsekit kaatuu,,jippiii.......!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu